Artykuły i relacje z podróży Globtroterów

"Pustka wielkich cisz" Łukasz Supergan Wydawnictwo Sorus > POLSKA


GlobAdmin GlobAdmin Dodaj do: wykop.pl
patronaty medialne

Zdjęcie POLSKA / --- / --- / Pustka wielkich cisz Łukasz SuperganMiłośnicy gór, osoby lubiące stawiać sobie kolejne wyzwania, z pewnością z zainteresowaniem sięgną po książkę Łukasza Supergana "Pustka wielkich cisz"!

Jego przygody z górami rozpoczęła się 25 lat temu. Od tej pory przemierza, najczęściej samotnie, górskie pasma głownie Europy. Za moment przełomowy można uznać wyprawę Łukiem Karpat (2004), podczas której przeszedł 2200 km w 93 dni. Wynik ten poprawił kilka lat później, pokonując ten dystans w czasie 65 dni. Inne wyprawy Łukasza to: przejście przez wierzchołki 13 alpejskich czterotysięczników w czasie 28 dni (2009), przejście 4000 km z Warszawy do Santiago de Compostela (2013), zimowe przejście 841-kilometrowego głównego szlaku Karpat Słowackich – Cesty hrdinov SNP (2014) oraz przejście około 2500 km pustynnym łańcuchem gór Zagros w zachodnim Iranie (2014). Wszystkie wyprawy robią wrażenie, wiele z nich było pionierskimi w swojej formie, a dwie zostały wyróżnione na gdyńskich Kolosach w kategorii “Wyczyn Roku”.

Zdjęcia: ---, ---, Pustka wielkich cisz Łukasz Supergan, POLSKA
---, ---, Pustka wielkich cisz Łukasz Supergan, POLSKAKsiążka Supergana to osobista opowieść o pierwszym w historii samotnym przejściu Łuku Karpat, o zmierzaniu się z samotnością, zmęczeniem i trudami wędrówki. To wspaniały zapis walki z własnymi słabościami, obawami oraz zbiór cennych refleksji, które towarzyszyły Łukaszowi podczas samotnej wędrówki. Lektura obowiązkowa!

Zdjęcia

POLSKA / --- / --- / Pustka wielkich cisz Łukasz Supergan

Dodane komentarze

brak komentarzy

Przydatne adresy

Brak adresów do wyświetlenia.

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl