Artykuły i relacje z podróży Globtroterów

Tomasz Gorazdowski "Przez trzy Ameryki 30 tysięcy kilometrów z Alaski do Ziemi Ognistej" > POLSKA


GlobAdmin GlobAdmin Dodaj do: wykop.pl
patronaty medialne

Zdjęcie POLSKA / --- / --- / Tomasz Gorazdowski Pora na odkrycie Ameryki, jakiej jeszcze nie znacie! Wspólnie z Tomkiem Gorazdowskim, autorem najnowszej książki Wydawnictwa Znak, przemierzcie bezkresne tereny Alaski, zmierzcie się z peruwiańską pustynią oraz wyruszcie szlakiem rajdu Dakar.

Lektura książki "Przez trzy Ameryki 30 tysięcy kilometrów z Alaski do Ziemi Ognistej" to wspólna podróż z autorem!

Tomek Gorazdowski siada za kierownicą terenówki i rusza w podróż przez trzy Ameryki. Zabiera nas na wyścig psich zaprzęgów na Alasce, kosztuje lokalnych trunków w mieście Tequila, zajada kokę ze świętym Maximonem w Gwatemali i odkrywa tajniki produkcji cygar w Nikaragui.

Zdjęcia: ---, ---, Tomasz Gorazdowski "Przez trzy Ameryki 30 tysięcy kilometrów z Alaski do Ziemi Ognistej", POLSKA
---, ---, Tomasz Gorazdowski "Przez trzy Ameryki 30 tysięcy kilometrów z Alaski do Ziemi Ognistej", POLSKA"Czytając książkę Tomka, miałem poczucie, że sam uczestniczę w jego wyprawie. Razem z nim podziwiałem Gwatemalczyków przerabiających rowery na młynki do kawy, stąpałem po rozżarzonej ziemi w Dolinie Śmierci i brałem udział w pojedynku z… kaktusem na pustyni w Arizonie." Marek Wałkuski


Bonus:
- smaki i zapachy trzech Ameryk,
- niezawodne tematy do rozmów z celnikami,
- porady dla podróżujących po wymagających drogach Panamericany,
- wskazówki jak unikać mandatów w starciu z policją,
- ekstremalne strony Ameryki: alkohol, narkotyki, przemoc.


Biogram autora
Tomasz Gorazdowski – od 20 lat dziennikarz sportowy radiowej Trójki. Zwiedził już ponad 100 państw. Najlepiej czuje się na boliwijskich bezdrożach i meksykańskim wybrzeżu. Samochód Tomka Gorazdowskiego przeszedł test, jakiego nie zrobił Jeremy Clarkson!

Zdjęcia

POLSKA / --- / --- / Tomasz Gorazdowski

Dodane komentarze

brak komentarzy

Przydatne adresy

Brak adresów do wyświetlenia.

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2020 Globtroter.pl