Artykuły i relacje z podróży Globtroterów

Łatwy wyjazd na kemping > POLSKA


GlobAdmin GlobAdmin Dodaj do: wykop.pl
artykuły partnerskie

Zdjęcie POLSKA / ---- / --- / Łatwy wyjazd na kempingAby przyjazd na kemping nie stanowił nieprzyjemnej niespodzianki, przed wyjazdem należy dokładnie sprawdzić swój namiot.

Zdjęcia: ---, ----, Łatwy wyjazd na kemping, POLSKA
---, ----, Łatwy wyjazd na kemping, POLSKAJean-Baptiste, nasz kierownik produktu Namioty, przedstawia listę 10 kluczowych elementów, które należy sprawdzić.


Zachowanie świeżości produktów spożywczych

Nadchodzi lato i upały... Przygotujmy się na udane wakacje! Aby zachować świeżość produktów spożywczych, należy zawsze przechowywać je w odpowiedniej temperaturze. W tym celu można korzystać z wielu różnych rodzajów lodówek.
Na kemping polecamy lodówki sztywne z zasilaniem elektrycznym lub bez niego.

Praktyczna porada dotycząca prostych modeli lodówek - należy zawsze dysponować dwoma zestawami zasobników chłodu. Kiedy jeden z zestawów jest wykorzystywany w lodówce, drugi powinien chłodzić się w zamrażarce - są one często dostępne na kempingach.

Nie należy zapominać, aby zawsze ustawić lodówkę kempingową w cieniu i spożyć chłodzone pokarmy odpowiednio szybko.

Zobacz naszą ofertę lodówek

Przygotowywanie potraw

W przypadku wakacji z dziećmi, zalecamy korzystanie ze stabilnych kuchenek gazowych, które często są wyposażone w bardziej solidne podstawki na garnki oraz dwa szerokie palniki. Ich stabilność zapewnia większe bezpieczeństwo, a palniki umożliwiają szybsze podgrzewanie i przygotowywanie potraw. Należy pamiętać o umieszczeniu kuchenki w miejscu osłoniętym przed wiatrem, na odpowiedniej wysokości poza zasięgiem dzieci.

Kuchenka nie powinna również być ustawiana zbyt blisko namiotu. Nawet w czasie deszczu nie wolno wstawiać kuchenki do wnętrza namiotu!

Zalecenie dotyczące ochrony środowiska - nie należy w żadnym wypadku wyrzucać wkładów gazowych do zwykłego
kosza na śmieci. Należy przekazać je na odpowiednie składowisko odpadów dla zapewnienia prawidłowego recyklingu.

Wybór najbardziej odpowiednich naczyń

Należy korzystać z garnków z powłoką zapobiegającą przywieraniu. Ich utrzymanie jest zdecydowanie prostsze, niż w przypadku garnków aluminiowych, do których resztki jedzenia mogą przywierać. Niemniej jednak są one bardziej delikatne i podatne na zarysowania. Należy więc używać wyłącznie sztućców drewnianych lub plastikowych. Do czyszczenia tego rodzaju garnków nie należy używać ściereczek abrazyjnych, które mogą spowodować zarysowania. Zdecydowanie lepiej wybrać klasyczną szczotkę do mycia naczyń i tradycyjny płyn.

Zobacz naszą ofertę garnków i przyborów kuchennychZdjęcia

POLSKA / ---- / --- / Łatwy wyjazd na kemping

Dodane komentarze

brak komentarzy

Przydatne adresy

Brak adresów do wyświetlenia.

Strefa Globtrotera

Dział Artykuły

Dział Artykuły powstał w celu umożliwienia zarejestrowanym użytkownikom serwisu globtroter.pl publikowania swoich relacji z podróży i pomocy innym podróżnikom w planowaniu wyjazdów.

Uwaga:
za każde dodany artykuł otrzymujesz punkty - przeczytaj o tym.

Jak dodać artykuł?

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie - TUTAJ
  2. Dodaj zdjęcia (10 punktów) - TUTAJ
  3. Dodaj artykuł (100 punktów) - TUTAJ
  4. Artykuły są moderowane przez administratora.

Inne Artykuły

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2020 Globtroter.pl