Forum dyskusyjne

Wynajęcie Samochodu - Marrakesz

kategoria podróże po świecie

kraj Maroko

FoxXyx dołączył
27.07.2012

FoxXyx 21:01 | 02.09.2013

Witam.
Mam pytanie odnośnie wynajęcia w samochodu w Marrakecszu - potrzebuję wynająć jakiś mini na 6 dni i chciałbym go oddać w Agadirze. Czy warto szukać na miejscu wypożyczalni, czy może lepiej zabookować przez internet? Przy bookowaniu przez internet doliczają jeszcze dodatkową opłatę 20zł na dzień jako ubezpieczenie wkładu własnego. Koszty są znaczne zwłaszcza że jedziemy w 2 osoby..
więc czy warto poszukać na miejscu licząc na to że znajdę lepszą ofertę? I czy w ogóle na miejscu lokalne wypozyczalnie dają mozliwość zwrotu w innym mieście?
Na skyscanner.pl pokazuję mi 120złza dzień.

mack444 dołączył
17.02.2013

mack444 22:45 | 04.09.2013

hey!! my braliśmy Dacie najpopularniejsze autko za 20 eurasów dziennie z małej prywatnej wypożyczalni z pełnym ubezpieczeniem z Marrakeszu ale trzeba było oddać też tam i takich firm jest ogromna ilość i to zaraz kolo placu a w hostelach powiedzą ci bez problemu -- jak chcesz oddać a Agadirze to raczej z sieciowych wypożyczalni musisz korzystać -- i musisz mieć kartę debetową `-- jak coś to pytaj --pozdr

freakaa dołączył
02.10.2013

freakaa 18:26 | 02.10.2013

Hej! my mielismy "przyjemnosc " poznac oszustow z biur zajmujacych sie wynajmem samochodow w Marakeszu na lotnisku.
Nie polecamy firmy THRIFTY car rental.. Koles myslal ze znalazl jeleni ktorych moze naciagnac na kase..pomylil sie bo to nie byl pierwszy raz kiedy wynajmowalismy autko.Po doliczeniu jakis dziwnych i niepotrzebnych zupelnie ubezpieczen cena urosla z 2000 dirham do ok 5000.Zwrocenie uwagi ze cos jest nie tak ceny zaczynaly spadac.Na koncu probowal jeszcze doliczyc pewna kwote za mozliwosc oddania auta w Agadirze.(czego nie bylo w umowie zawieranej przez internet,nie mowiec juz o tym ze zaliczka 20 euro ktora zaplacilismy zwyczajnie wyparowala.)Dodatkowo zeby bylo zabawniej okazalo sie ze to nie byla firma z ktorej faktycznie zarezerwowalismy auto.
HOLIDAY INN tak nazywa sie firma z ktorej faktycznie wynajelismy samochod. Malutkie Clio nowe z AC ,ekonomiczne zdalo egzamin.
pozdrawiam i mam nadzieje ze pomoglam :)

[konto usuniete] dołączył
09.02.2013

[konto usuniete] 13:35 | 03.10.2013

foxy już pojechał i wrócił:)

FoxXyx dołączył
27.07.2012

FoxXyx 18:22 | 04.10.2013

Dokładnie, wróciłem i zobaczyłem ;) Udało się stargować do 220 MAD za dzień za Fiata Punto. Żadnych dodatkowych opłat. Po drodze skończyły nam się klocki hamulcowe i trzeba było wymienić - koszt 450 MAD. W całości zwróciła nam firma.

kerim69 dołączył
16.10.2012

kerim69 12:28 | 28.10.2013

Właśnie wróciłem i polecam korzystanie z małych lokalnych wypożyczalni. Lepsze ceny i lekkie uszkodzenia nie są problemem. Pożyczyłem hyundaja H10, za 250 MAD dziennie na 10 dni z nawigacją Tomtom, bez depozytu (tylko zabezpieczenie na karcie kredytowej). Można taniej bez nawigacji ok. 220 MAD. Oddałem auto z nowymi zarysowanymi i nie było problemu. Gość mówił przyzwoicie po angielsku. Jak ktoś chce mogę podać namiar.

kerim69 dołączył
16.10.2012

kerim69 12:29 | 28.10.2013

Właśnie wróciłem i polecam korzystanie z małych lokalnych wypożyczalni. Lepsze ceny i lekkie uszkodzenia nie są problemem. Pożyczyłem w Marakeszu hyundaja H10, za 250 MAD dziennie na 10 dni z nawigacją Tomtom, bez depozytu (tylko zabezpieczenie na karcie kredytowej). Można taniej bez nawigacji ok. 220 MAD. Oddałem auto z nowymi zarysowanymi i nie było problemu. Gość mówił przyzwoicie po angielsku. Jak ktoś chce mogę podać namiar.

biernas dołączył
05.04.2003

biernas 22:12 | 09.01.2014

bardzo proszę o ten namiar

pozdrawiam

Moyah dołączył
05.01.2016

Moyah 16:39 | 05.01.2016

Witam.
Nooo...,jak to w krajach arabskich-wolna arabianka ;-), wszystkie chwyty dozwolone.
To i le finalnie zaplaciliscie za auto?za ile dni?,bo 5000MAD to faktycznie sporo.

Pozdrawiam

A.M.

szami dołączył
02.06.2007

szami 12:16 | 10.01.2014

www.platinecar.com,  wynajmowalem w Fezie, ale w innych miastach tez maja swoje siedziby

Przemysław Supernak SuperGlob dołączył
06.11.2010

Przemysław Supernak SuperGlob 14:54 | 10.01.2014

Ja wynająłem na miejscu, w Agadirze i oddałem w Marrkeszu. Za 6 dni zapłaciłem jakieś 160 Euro (Dacia Logan).

biernas dołączył
05.04.2003

biernas 09:31 | 13.01.2014

>Ja wynająłem na miejscu, w Agadirze i oddałem w Marrkeszu. Za 6 dni zapłaciłem jakieś
>160 Euro (Dacia Logan).

witam,

a mógłyś podać namiary na tę wypożyczalnie ?

pozdrawiam
paweł

Przemysław Supernak SuperGlob dołączył
06.11.2010

Przemysław Supernak SuperGlob 12:01 | 13.01.2014

Wynająłem samochód przez właściciela hotelu La Petite Suede w Agadirze. Nie pamiętam czy mają własną stronę internetową, ale na pewno są na portalach Hostelworld i Hostelbookers.

[fb] Radosław Molski dołączył
30.12.2015

[fb] Radosław Molski 12:34 | 30.12.2015

My wypożyczaliśmy auto co prawda w Agadirze i w Hertz ale wszyło nas tylko 17 euro z ubezpieczeniem dziennie.
Na naszym blogu znajdziecie więcej informacji blogpodrozniczy.com/wynajem-samochodu-maroko/ 

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl