Forum dyskusyjne
Z lotniska w Nadorze do Fez
kategoria podróże po świecie
kraj Maroko
lab 17:29 | 30.03.2015
Proszę o pomoc.Czy ktoś wie jak dojechać z lotniska w Nadorze do Fez
lądujemy o północy.
Therru 09:34 | 31.03.2015
My dojechaliśmy taksówką na dworzec kolejowy w Nadorze. Następnie pociągiem do Fezu. Też lądowaliśmy koło północy. Było to w lutym 2014.
lab 15:52 | 31.03.2015
Dzięki za informacje.Czy możesz napisać w przybliżeniu o której godzinie odjeżdża pociąg. Z rozkładu marokańskich kolei wynika że dopiero 9.16. jeżeli tak to może ktoś wie jaki jest koszt grandtaxi z lotniska do Fezu . Z moich wyliczeń wynikaok. 900 MAD. Dziękuje za informacje.
[konto usuniete] 17:50 | 02.04.2015
lotnisko nador to nador al aroui w al aroui, przy drodze do nadoru, ok 7 km, leży selouane, stacja na linii nador - taourirt, jest kasa, jeżeli kasa zamknięta to konduktor sprzeda bilet; pociągi codziennie 9.40, 20.59 bezp do fezu i dalej, 12.42 z przesiadką w taourirt jest tez opcja ctm, nador, 47, rue general ameziane (baza) lub z gare routiere ( północny nador), odjazdy 9.40, 12.43, 20.52; to duża baza więc są też kierunki szauen, tanger i chyba casa,http://www.ctm.ma/horaires-et-tarifs/acheter-un-billet
http://www.oncf.ma/Pages/Accueil.aspx
zdrowia
[konto usuniete] 18:12 | 02.04.2015
z lotniska arui nador jeżdżą do nadoru rzadkie bezfirmowe "taxi", 4os/15 eu; grand taxi, targując , czasem b ostro dostajesz 100km za 30 dh/os x 7os; owszem możesz " wytargować" 900dh, zapiszesz sobie potem sprawność "eurojelenia", zdrowia;
Podobne wątki podróże po świecie MAROKO
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.