Forum dyskusyjne
BKK podróż rzeką Manam
kategoria podróże po świecie
kraj Tajlandia
kamila89 11:02 | 25.10.2016
witam,czy ktoś korzystał z przejazdu rzeką Manam?
w którym miejscu zaczynają się spływy-czy jest tam opcja stopów na zwiedzenia poszczególnych punktów? czy ona płynie w jedną i drugą stronę bezposrednio i koniec przejazdzki?
Podobne wątki podróże po świecie TAJLANDIA
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.