Forum dyskusyjne
Safari z Rico Mwagowi
kategoria podróże po ¶wiecie
kraj Kenia
¦wiatNaWynos 12:27 | 24.09.2017
Cze¶ć,W czwartek wrócili¶my z Kenii.
Wybrali¶my na się na 2dniowe safari w Tsavo West, z noclegiem w Sarova Salt Lick (hotel na palach) oraz na wycieczkę na wyspę Wasini.
Było super, bardzo polecamy naszego organizatora Rico Mwagowi
www.facebook.com/SafariinKenyaRicoMwagowi/
Organizuje safari po wszystkich parkach oraz inne wycieczki. Bardzo pozytywny człowiek, zawsze u¶miechnięty i wesoły.
W razie pytań - piszcie ¶miało :)
Podobne w±tki podróże po ¶wiecie KENIA
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], ję¶li jeste¶ nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl s± prywatnymi opiniami osób korzystaj±cych z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialno¶ci za tre¶ć opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z pogl±dami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie w±tpliwo¶ci prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie tre¶ci reklamowych jest zabronione.
