Forum dyskusyjne


Maroko to nie Agadir

kategoria podróże po świecie

kraj Maroko

[konto usuniete] dołączył
00.00.0000

[konto usuniete] 16:07 | 22.05.2019

Jak już zauważyliście być może ze zdjęć moim ulubionym krajem jest Maroko.Moja przygoda z tym krajem zaczęła się kilka lat temu od Marakeszu i off roadu bo nie lubię oklepanych turystycznych miejsc oraz wycieczek autobusem w 50 osobowej grupie od zabytku do zabytku ,do knajpy i toalety.Maroko to kraj niezwykle piękny.Krajobrazy,architektura,tradycja,rzemiosło i kuchnia nie mają sobie równych w Afryce.
Z fascynacji tym krajem prowadzę stronę na facebooku.
Zachęcam min. moich znajomych do odwiedzin .Ci którzy wybierają plażowy Agadir wracają zniechęceni jego europejskością i nudą twierdząc ,że już nigdy więcej.Do tych miejsc można śmiało dodać słynną z filmu Casablankę i stolicę Rabat.Nie polecam !
A co wy myślicie?


[konto usuniete] dołączył
00.00.0000

[konto usuniete] 16:15 | 22.05.2019

Kurort dla plażowiczów i niemieckich emerytów.Koleżanka była też narzekała.Nic do zwiedzania,miasto odbudowane po trzęsieniu ziemi więc nowe.Jedynie Legzira w okolicy jej się podobała.


[konto usuniete] dołączył
00.00.0000

[konto usuniete] 05:43 | 23.05.2019

Jeśli ktoś chce koniecznie pobyć na plaży ja zawsze polecam Essaouira albo Dakhla na Sacharze Zachodniej a szczególnie dla surferów.Ładnie tam i niekomercyjnie.Choć Essaouira wcale nie urzeka mnie tak bardzo jak inne miejsca w Maroko klimat jest.Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl