Forum dyskusyjne


Tajlandia na dłużej ktoś dołączy

kategoria podróże po świecie

Darq dołączył
26.10.2019

Darq 11:45 | 28.10.2019

Witam!
Planuję wyjazd do Tajlandii na trochę dłużej.Może trzy miesiące max pół roku. Na obecnym etapie bardziej to pomysł ale gdy przejdzie na etap planowania... będzie już, jak się znam, parcie do celu. Mam za sobą Indie i odrobinę w podróżowaniu po tej stronie świata doświadczeń.
Naczytałem się na różnych forach już tyle, że nieco się w tym gubię. Wstępny plan to tam dolecieć. Zarezerwować bilet do Wietnamu(nie trzeba opłacać rezerwacji) aby zechcieli mnie do Tajlandii wpuścić. Potem... no właśnie.
Chciałem kupić na miejscu jakiś motorek i tu pytanie gdzie?BKK? i pojechać docelowo do Phuket zwiedzając co się da po drodze. Może ktoś podpowie co warto na tej trasie zobaczyć. Gdzie szukać noclegu? gdzie zostać na dłużej? Czas nie stanowi ograniczenia, koszty są dość istotne bo musi mi na pół roku wystarczyć.
Pozdrawiam
I będę wdzięczny za sensowne pomysłyStrefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl