Forum dyskusyjne

Zagubiony plecak - Phuket Tajlandia

kategoria podróże po świecie

Szpak89 dołączył
30.10.2019

Szpak89 08:41 | 30.10.2019

Witam wszystkich forumowiczów,
W poniedziałek wróciłem z 2 tygodniowo pobytu w Tajlandii. Po powrocie zorientowałem sie że zostawiłem plecak z kamerka sportową na której znajdowało się większość zdjęć I filmików z mojej przygody życia. Plecak obecnie znajduję się na recepcji w hotelu the orchid Kalim bay resort. Hotel znajduje się niedaleko głównej plaży Patong Beach. Przesyłka z Phuket do Polski okazała się ekstremalnie droga. Pani z recepcji powiedziała ze koszt wysyłki 1 kg do Polski wynosi 5500 batow... Czy jakas dobra duszyczka ktora w najbliższym czasie będzie wybierać się do Phuket bylaby w stanie odebrać moj plecak?. Oczywiście pokrywam koszty dotarcia do hotelu oraz za poświęcony czas.
Z góry dziękuję
Moj numer telefonu: 782872017
Pozdrawiam
Łukasz Szpak

Szpak89 dołączył
30.10.2019

Szpak89 15:14 | 30.10.2019

Dziękuję za zainteresowanie, po plecak zgłosi się ktoś w sobotę :)

paweł.p dołączył
01.05.2014

paweł.p 18:16 | 01.11.2019

To ten ktoś musi być odważny, .... albo bardzo głupi. Przewozić nieznajomemu plecak, w kraju w którym za narkotyki jest czapa, ho,ho!

Szpak89 dołączył
30.10.2019

Szpak89 18:39 | 01.11.2019

W plecaku, były tylko 3 rzeczy, które były dla mnie ważne. Reszty zawartości można się było pozbyć o czym poinformowałem, więc nie wiem w czym miałby być problem.

Edgarek dołączył
16.08.2008

Edgarek 19:00 | 01.11.2019

>W plecaku, były tylko 3 rzeczy, które były dla mnie ważne. Reszty zawartości można
>się było pozbyć o czym poinformowałem, więc nie wiem w czym miałby być problem.

W tym wiadomosci.wp.pl/nie-tylko-emiraty-arabskie-apel-o-pomoc-polak  owi-wiezionemu-w-tajlandii-6346209192560769a

Nikt zdrowy na umyśle nie będzie próbował wywozić rzeczy należących do obcych osób z Tajlandii. Nawet jeśli nie ma w tym plecaku narkotyków ale wciągałeś tam kreskę a później dotykałeś kamery to na lotnisku mogą to wyczaić i ktoś kto robi przysługę nie wygrzebie się z tajskiego więzienia przez lata.

tajlandia.org dołączył
05.10.2016

tajlandia.org 22:51 | 06.11.2019

Ja tylko tu zostawię dla niezorientowanych:
www.tajlandia.org/bang-kwang-najciezsze-wiezienie-swiata/ 

Szpak89 dołączył
30.10.2019

Szpak89 18:45 | 07.11.2019

Dziękuję wszystkim za wyczerpujące odpowiedzi. Plecak dotarł dzisiaj do mnie z Tajlandii. Dodam tylko, że obyło się przy tym bez ofiar i nikt nie trafił do karceru podczas tej operacji.

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl