Artykuły i relacje z podróży Globtroterów

Platforma Residence Navigator - patronat medialny Globtroter.pl > POLSKA


GlobAdmin GlobAdmin Dodaj do: wykop.pl
relacje z podróży

Zdjęcie POLSKA / --- / --- / Residence Navigator - patronat medialnyPlatforma internetowa Residence Navigator powstała z myślą o turystach, inwestorach i właścicielach zabytkowych obiektów (pałaców, dworów i zamków) na terenie Dolnego Śląska.

Fascynujące dziedzictwo kulturowe Dolnego Śląska po latach zapomnienia wyłania się z ukrycia. Odkrywaj wspólnie z Residence Navigator sielską Arkadię, w której pośród pagórków, jezior i rzek czekają na Twoje odwiedziny architektoniczne perły naszego regionu.

Residence Navigator poprowadzi Cię do miejsc, których nie znajdziesz w popularnych przewodnikach. Zobaczysz bajeczne rezydencje będące oczkiem w głowie obecnych właścicieli, zabytki, które znalazły opiekunów i są w trakcie renowacji oraz poteżną grupę zapomnianyach obiektów które czekają na inwestorów.

Dzięki innowacyjnemu podejściu do prezentacji obiektów na mapach (m.in. interaktywne pinezki, tryb StreetView) Navigator umożliwia odkrywanie niewypromowanych do tej pory mikroregionów i zabytków - zarówno pod kątem zwiedzania jak i wyboru przyszłej inwestycji.

W serwisie promowane są fundacje i stowarzyszenia opiekujące się zabytkami. Twórcy platformy wspierają bezpłatnymi ogłoszeniami gminy, które starają się o pozyskanie inwestorów dla swoich zabytków.

Zdjęcia

POLSKA / --- / --- / Residence Navigator - patronat medialny

Dodane komentarze

brak komentarzy

Przydatne adresy

Brak adresów do wyświetlenia.

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2023 Globtroter.pl