Artykuły i relacje z podróży Globtroterów

Follow to Rio! > BRAZYLIA


FollowtoRio FollowtoRio Dodaj do: wykop.pl
patronaty medialne

Zdjęcie BRAZYLIA / Rio de Janeiro / Rio de Janeiro / Follow to Rio!Prezentujemy najnowszy patronat Globtrotera, czyli Follow to Rio! Jest to interesujący mix piłki nożnej, wolontariatu oraz odkrywania. Trzymamy kciuki!

Follow to Rio! - czyli piłka nożna, wolontariat, odkrywanie i jeden cel - Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej w Brazylii. Filip wyrusza do Rio de Janeiro, by pracować tam jako wolontariusz podczas Mundialu.

Zdjęcia: Rio de Janeiro, Rio de Janeiro, Follow to Rio!, BRAZYLIA
Rio de Janeiro, Rio de Janeiro, Follow to Rio!, BRAZYLIA


„Follow to Rio” – projekt niezwykły, łączący wiele płaszczyzn, skupiający się w jednym celu – Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej w Rio de Janeiro!
To, że polska reprezentacja nie dała rady się zakwalifikować na mundial, nie znaczy że Polaków nie będzie w Brazylii! Filip, student prawa z Rzeszowa wyjeżdża do tego niezwykłego miejsca, gdzie przez dwa miesiące będzie pracować jako wolontariusz FIFA podczas Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej.

Zdjęcia: Rio de Janeiro, Brazylia, Mapa, BRAZYLIA
Rio de Janeiro, Brazylia, Mapa, BRAZYLIAMożecie być z wszystkim na bieżąco dzięki masie treści, które prawie codziennie będą się pojawiać na stronie projektu - blog, zdjęcia, vlog, reportaż. Tworzyć będę na pewno sporo, a materiału przez 2 miesiące pobytu w Rio nie zabraknie! – opowiada Filip i już teraz zachęca do polubienia jego strony gdzie znajdą się poradniki, opisy miejsc i relacje.

Jednak wolontariat to nie wszystko ;) Tematów będzie masa i na pewno każdy znajdzie dla siebie coś, co go zainteresuje. Kibice i fani piłki nożnej – zobaczą, jak mistrzostwa wyglądają od kuchni. Jako że Filip pracować będzie w gronie wolontariuszy, również studentów – dowiecie się trochę o życiu studenckim w Brazylii. Ciekawi Ameryki Południowej odkryją Rio de Janeiro z innej perspektywy, a jeżeli planujecie odwiedzić Rio, to z pewnością przyda się Wam przewodnik po mieście: zwiedzanie, transport, mieszkanie, plaże, jedzenie, samba i wiele innych. Dla fanów lotnictwa znajdzie się relacja z podróży lotniczej. Dowiecie się co trzeba w Rio zobaczyć, a gdzie nie warto się zapuszczać.

Zdjęcia: Wrocław, Dolnoślaskie, Filip, POLSKA
Wrocław, Dolnoślaskie, Filip, POLSKACały wyjazd jest dosyć drogi, w dodatku FIFA nie sponsoruje biletu lotniczego, ani zakwaterowania. Filip sporą część kosztów pokrywa z własnej kieszeni, jednak nie da rady z całością kwoty. Stąd pomysł na założenie projektu na stronie Polak Potrafi, przez który możecie dołożyć swoją cegiełkę, a także zdobyć ciekawe nagrody prosto z Brazylii.

Adres projektu: https://polakpotrafi.pl/projekt/follow-to-rio
Strona główna projektu: www.followtorio.com

Każda złotówka się dla mnie bardzo liczy, a w zamian odwdzięczę się super materiałem, nagrodami jakie możecie zdobyć przez PolakPotrafi i pomocą przy planowaniu waszych podróży! – z uśmiechem mówi Filip.

Follow to Rio to projekt ciekawy, młody duchem i zdecydowanie jedyny taki. Będzie szczerze, bez kompromisów, zabawnie i pięknie - bo Rio de Janeiro to miasto któremu nie można odmówić urody. Serdecznie zapraszam do śledzenia wyprawy, a także wsparcia projektu przez portal Polak Potrafi.
To co - do zobaczenia w Rio! :)

Zdjęcia

BRAZYLIA / Rio de Janeiro / Rio de Janeiro / Follow to Rio!BRAZYLIA / Brazylia / Rio de Janeiro / MapaPOLSKA / Dolnoślaskie / Wrocław / Filip

Dodane komentarze

brak komentarzy

Przydatne adresy

Brak adresów do wyświetlenia.

Strefa Globtrotera

Dział Artykuły

Dział Artykuły powstał w celu umożliwienia zarejestrowanym użytkownikom serwisu globtroter.pl publikowania swoich relacji z podróży i pomocy innym podróżnikom w planowaniu wyjazdów.

Uwaga:
za każde dodany artykuł otrzymujesz punkty - przeczytaj o tym.

Jak dodać artykuł?

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie - TUTAJ
  2. Dodaj zdjęcia (10 punktów) - TUTAJ
  3. Dodaj artykuł (100 punktów) - TUTAJ
  4. Artykuły są moderowane przez administratora.

Inne Artykuły

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2020 Globtroter.pl