Artykuły i relacje z podróży Globtroterów

Holandia - Scheveningen > HOLANDIA


Przystanek - Margo Przystanek - Margo Dodaj do: wykop.pl
relacje z podróży

Zdjęcie HOLANDIA / Holandia Południowa / Scheveningen / Holandia - ScheveningenNadmorski kurort Scheveningen

Scheveningen to dziś piękny kurort porównywalny do naszego Sopotu z szeroką promenadą ciągnącą się wzdłuż morza, przy której znajduje się wiele knajpek, hoteli i innych atrakcji. Ta dawna wioska rybacka, która została wchłonięta przez Hagę i dziś stała się jej dzielnicą, jest ponoć największym morskim kąpieliskiem Holandii. Trochę zaskoczona byłam tym, że piękne długie i szerokie molo jest całkowicie zabudowane. Szybko jednak zrozumiałam, że jest to bardzo zasadne, szczególnie w takie dni jak ten, w którym to my nim spacerowaliśmy. Bardzo spodobała mi się piękna plaża, ale wiejący zimny wiatr, nie pozwolił nam nacieszyć się jej urokami. Zjedliśmy więc po dobrym serniku w knajpce na końcu mola i resztę pobytu w Scheveningen spędziliśmy w Akwarium – SEA LIVE, które znajduje się bezpośrednio przy promenadzie. W środku znajduje się wiele gatunków ryb egzotycznych jak i tych rodzimych z Morza Północnego.

Zapraszam do zapoznania się z całą relacją naszego pobytu w Holandii i większą ilością zdjęć na stronie : http://przystanekmargo.blogspot.com/search/label/Holandia

Zdjęcia

HOLANDIA / Holandia Południowa / Scheveningen / Holandia - ScheveningenHOLANDIA / Holandia Południowa / Scheveningen / Holandia - ScheveningenHOLANDIA / Holandia Południowa / Scheveningen / Holandia - ScheveningenHOLANDIA / Holandia Południowa / Scheveningen / Holandia - ScheveningenHOLANDIA / Holandia Południowa / Scheveningen / Holandia - Scheveningen

Dodane komentarze

brak komentarzy

Przydatne adresy

Brak adresów do wyświetlenia.

Strefa Globtrotera

Dział Artykuły

Dział Artykuły powstał w celu umożliwienia zarejestrowanym użytkownikom serwisu globtroter.pl publikowania swoich relacji z podróży i pomocy innym podróżnikom w planowaniu wyjazdów.

Uwaga:
za każde dodany artykuł otrzymujesz punkty - przeczytaj o tym.

Jak dodać artykuł?

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie - TUTAJ
  2. Dodaj zdjęcia (10 punktów) - TUTAJ
  3. Dodaj artykuł (100 punktów) - TUTAJ
  4. Artykuły są moderowane przez administratora.

Inne Artykuły

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2020 Globtroter.pl