Artykuły i relacje z podróży Globtroterów

Budapeszt w 1 dzień - VIDEO. > WĘGRY


FarbaEmulsyjna FarbaEmulsyjna Dodaj do: wykop.pl
relacje z podróży

Zdjęcie WĘGRY / Budapeszt / Széchenyi Lánchíd / Most ŁańcuchowyKrótka relacja wideo z ekspresowego zwiedzania Budapesztu.

Cała podróż wyszła nas niewiele. Przejazd 3 zł w jedną stronę Kraków - Budapeszt. Powrót tak samo. Podróżowałyśmy we 2. Przyjazd na miejsce późnym wieczorem i powrót za 2 dni wczesnym rankiem. Czyli na zobaczenie i poznanie miasta miałyśmy jeden pełny dzień. Wczesna pobudka ( zupełnie nie w naszym stylu), Plan - ekspresowe zwiedzanie całego miasta ( w większej mierze z punktu A do B pieszo) udało się genialnie. Zahaczyłyśmy o każdy ważne , warte zobaczenia miejsce. Zwykle kolejny cel wychodził spontanicznie, a widoki i wrażenia z każdą chwilą zaskakiwały coraz bardziej. Budapeszt- zdecydowanie miejsce, które powinien odwiedzić każdy. Tanie - zarówno jedzenie jak i zakwaterowanie, piękne ( szczególnie dla fanów filmów Wesa Andersona), przyjazne i bezpieczne. To tyle jeśli chodzi o tekst, po resztę zachęcam pod poniższym linkiem. Jest to zabawna i zwięzła relacja całego pobytu jak i drogi z wspaniałą i kultową muzyką w tle. 6 minut, których nie pożałujesz !

https://www.youtube.com/watch?v=L07RUNMWuW8&feature=youtu.be

Budapeszt w 1 dzień VIDEO.

Zdjęcia

WĘGRY / Budapeszt / Széchenyi Lánchíd / Most Łańcuchowy

Dodane komentarze

paramedic dołączył
04.12.2008

paramedic 2016-03-30 08:47:05

"Bardzo słabo jak na mój skromny gust. Mało tam Budapesztu, a 90 % filmu to Wy drogie panie. Następnym razem radziłbym jednak więcej treści merytorycznej, niż selfi w różnych częściach miasta. Ten film pokazuje Was a nie Budapeszt. I montaż do poprawy. Pozdrawiam i życzę sukcesów."

Przydatne adresy

Brak adresów do wyświetlenia.

Strefa Globtrotera

Dział Artykuły

Dział Artykuły powstał w celu umożliwienia zarejestrowanym użytkownikom serwisu globtroter.pl publikowania swoich relacji z podróży i pomocy innym podróżnikom w planowaniu wyjazdów.

Uwaga:
za każde dodany artykuł otrzymujesz punkty - przeczytaj o tym.

Jak dodać artykuł?

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie - TUTAJ
  2. Dodaj zdjęcia (10 punktów) - TUTAJ
  3. Dodaj artykuł (100 punktów) - TUTAJ
  4. Artykuły są moderowane przez administratora.

Inne Artykuły

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl