Artykuły i relacje z podróży Globtroterów

Realacja z wyjazdu do Meksyku na obchody Święta Zmarłych > MEKSYK


mwasikow mwasikow Dodaj do: wykop.pl
relacje z podróży

Zdjęcie MEKSYK / Oaxaca / Oaxaca / Przebrania podczas obchodów Święta Zmarłych w MeksykuHej, Globtroterzy! Zapraszam na relację z wyprawy do Meksyku, podczas której mieliśmy okazję obejrzeć jak Meksykanie świętują Dzień Zmarłych, czyli Dia de los Muertos. Zobaczyliśmy dwie różne tradycje - w stanie Oaxaca i w stanie Morelos, zobaczcie i Wy :)

Oprócz samych obchodów, w stanie Oaxaca zwiedziliśmy także wybrzeże, górską wioskę Mixteków, stolicę stanu oraz okoliczne atrakcje.

W stanie Morelos dwie strefy archeologiczne, kompletnie różne od siebie.

Dodatkowo odwiedziliśmy srebrne miasto i kompleks turkusowych wodospadów w stanie Guerrero, a także imponujące miasto Meksyk i pobliskie ruiny największego miasta prehiszpańskiego Teotihuacan z ogromnymi piramidami Słońca i Księżyca.

Obszerna relacja i fotogaleria pod tym linkiem:

Relacja z wyprawy do Meksyku na Święto Zmarłych

Zapraszam! :)

Zdjęcia

MEKSYK / Oaxaca / Oaxaca / Przebrania podczas obchodów Święta Zmarłych w MeksykuMEKSYK / Morelos / Cuernavaca / Ołtarz na Dzień ZmarłychMEKSYK / Oaxaca / Oaxaca / Ołtarz w Oaxaca Meksyk, obchody Święta Zmarłych

Dodane komentarze

brak komentarzy

Przydatne adresy

tytuł licznik ocena uwagi
Blog o Meksyku 2 Blog z wyprawy do Meksyku

Strefa Globtrotera

Dział Artykuły

Dział Artykuły powstał w celu umożliwienia zarejestrowanym użytkownikom serwisu globtroter.pl publikowania swoich relacji z podróży i pomocy innym podróżnikom w planowaniu wyjazdów.

Uwaga:
za każde dodany artykuł otrzymujesz punkty - przeczytaj o tym.

Jak dodać artykuł?

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie - TUTAJ
  2. Dodaj zdjęcia (10 punktów) - TUTAJ
  3. Dodaj artykuł (100 punktów) - TUTAJ
  4. Artykuły są moderowane przez administratora.

Inne Artykuły

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl