Artykuły i relacje z podróży Globtroterów

Projekt India Story > INDIE


Backpack Stories Backpack Stories Dodaj do: wykop.pl
relacje z podróży

Zdjęcie INDIE / - / Poland / India StoryZapraszamy do sledzenia naszej podrozy w ramach projektu India Story!

Juz niebawem rusza projekt, z cyklu Backpack Stories która ma na celu poznanie i doswiadczenie kultury Indii. Backpack Stories (Opowieści z Plecaka) to calosciowy program wypraw, który obejmować będzie różnego rodzaju projekty podróżnicze. India Story stanowi jeden z nadchodzących projektów, który będzie podzielony na następujące części: podróż do Indii Poludniowych i podróż do Indii Pólnocnych. Misją programu Backpack Stories jest promocja zwiedzanych krajów wśród polskich obywateli (glownie ukazywanie walorów turystycznych, różnorodności kulturowej, jak również obalanie stereotypów), a także promocja Polski, jej kultury, zalet turystycznych, krajoznawczych i gospodarczych w odwiedzanych krajach. Program ten przyczyni się do kreowania świadomości międzykulturowej oraz wzajemnej tolerancji.


W Indiach bedziemy w terminie 13 XI - 12 XII 2010, a nasza trasa obejmie nastepujace miejsca:

- Maharshtre,
- Karnatake
- Goa
- Kerale
- Tamil Nadu

Bedziemy poznawac Indie w aspekcie 5 zmyslow! Czyzby szykowala sie zmyslowa podroz? Tak! Zobaczymy, zsprobujemy, powachamy, dotkniemy i posluchamy wszystkego, co indyjskim mozna nazwac. Do tego doswiadczymy duchowej strony Indii, dzieki czemu w naszych relacjach obecny bedzie i szosty zmysl...

Aktualnie trwaja przygotowania do wyprawy: skladanie formularzy wizowych, kompletowanie ekwipunku turystycznego, dopracowywanie planu podrozy, przegladanie prasy, blogow, czytanie literatury traktujacej o Indiach.

Nasza podroz sledzic mozna na:

- www.backpackstories.wordpress.com
- www.facebook.com/Backpack Stories

Badzcie z nami w naszej podrozy! Piszcie, co chcielibyscie aby Wam pokazac, zrelacjonowac, poradzic...

Nasze motto: "Podroze to najlepszy motyw tworczosci"

Zdjęcia

INDIE / - / Poland / India Story

Dodane komentarze

swift dołączył
27.02.2007

swift 2010-10-10 18:43:07

A to ciekawe ! Ludzie, którzy jadą do Indii chcą udzielać porad globtroterom, którzy byli w Indiach niejednokrotnie. Ja chętnie Wam opowiem jak tam było i udzielę Wam cennych wskazówek.

Przydatne adresy

Brak adresów do wyświetlenia.

Strefa Globtrotera

Dział Artykuły

Dział Artykuły powstał w celu umożliwienia zarejestrowanym użytkownikom serwisu globtroter.pl publikowania swoich relacji z podróży i pomocy innym podróżnikom w planowaniu wyjazdów.

Uwaga:
za każde dodany artykuł otrzymujesz punkty - przeczytaj o tym.

Jak dodać artykuł?

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie - TUTAJ
  2. Dodaj zdjęcia (10 punktów) - TUTAJ
  3. Dodaj artykuł (100 punktów) - TUTAJ
  4. Artykuły są moderowane przez administratora.

Inne Artykuły

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2024 Globtroter.pl