Forum dyskusyjne
Kenia i Tanzania
kategoria podróże po świecie
kraj Kenia
indianiec 12:45 | 13.07.2009
Koleżanka szuka towarzystwa (2 - 3 osob, w wieku ok.27-40) na wyjazd we wrześniu na ok 3 tyg do Kenii i Tanzanii. Terminu wylotu jeszcze nie ma ustalonego (bilety nie są kupione) wiec pod tym względem jest w miarę elastyczna. Wstępnie plan wyjazdu:1) lot do Nairobi
2) Nairobi i szukamy safari (ewentualnie tylko Nairobi, gdy safari już ustalimy z PL)
3) safari - park Masai Mara i rów afrykański
4) safari cd park MM
5) cd safari MM i przejazd do Nakuru
6) safari w Nakuru
7) jezioro Bogoria
8 przejazd do Arushy (tanzania)
9) safari w Ngorongoro (w kraterze wulkanu)
10) przejazd do dar el Saaalam
11) prom na Zanzibar
12 - 19) - lenistwo i ewentualnie zabijanie nudy podczas zwiedzania Zanzibaru i może pobliskich wysp
20 - powrót do domu
21- W-wa
Więcej informacji i zapisy na stronie
http://www.twoja-podroz.pl/podroz/11262
Podobne wątki podróże po świecie KENIA
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.