Forum dyskusyjne
Kenia 2 ga połowa lipca
kategoria podróże po świecie
kraj Kenia
Jakimka 10:31 | 09.04.2017
Cześć,Wybieram się do Diani Beach w drugiej połowie lipca do Kenii na 2 tygodnie. Jakie safari wybrać, co zobaczyć? Wiem, że dużo takich wątków ale jak ktoś był (zwłaszcza w lipcu) to byłabym wdzięczna.
Iwonakenia 10:13 | 11.04.2017
>Cześć,>Wybieram się do Diani Beach w drugiej połowie lipca do Kenii na 2 tygodnie. Jakie
>safari wybrać, co zobaczyć? Wiem, że dużo takich wątków ale jak ktoś był (zwłaszcza w
>lipcu) to byłabym wdzięczna.
Witam serdecznie
Jesli potrzebuja panstwo pomocy przy organizacji safari to sluze uprzejmnie. Prowadze w Keni lokalne biuro turystyczne i organizujemy safari z polskim przewodnikiem.
www.tropicaladventure-safaris.com
nasz email. tropicaladventuresafari@gmail.com
wiecej o nas na facebook
tropical adventure safaris
zapraszam serdecznie
Podobne wątki podróże po świecie KENIA
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.