Forum dyskusyjne

Kenia w październiku

kategoria podróże po świecie

kraj Kenia

traveler94 dołączył
05.06.2019

traveler94 15:12 | 05.06.2019

Chciałbym poruszyć jeszcze wątek wyjazdu do Kenii w październiku. Czy ktoś odwiedził ten kraj w tym miesiącu? jest dobra oferta do kupienia, a na różnych forach/portalach są inne informacje dotyczące pogody (pory deszczowej). Mam spodziewać się wielkich opadów deszczu, czy tylko przelotnych lecz gwałtownych? Dzięki za pomoc

Jakub.wojcik dołączył
08.06.2019

Jakub.wojcik 14:07 | 08.06.2019

Cześć,
pogoda w październiku w Kenii jest dobra.
Nie złapał nas żaden deszcz, a nie ma też takiego upału.
Miejscowi mówili, że kiedyś ten miesiąc był deszczowy, ale pogoda się zmieniła.
Jeśli planujesz Kenię w październiku, polecam JOLU Safaris jeśli jesteś zainteresowany safari.
www.jolusafaris.com 

[konto usuniete] dołączył
00.00.0000

[konto usuniete] 22:03 | 08.06.2019

Byłam w Kenii na początku pażdziernika w Nairobi i Masai Mara.Pogoda była super.W Nairobi było sporo komarów,za to ku mojemu zdziwieniu nie było ich w parku.Ominęła mnie za to największa atrakcja-wielka migracja zwierząt.Moim zdaniem lepiej pojechać w sierpniu lub wrześniu bo w pażdzierniku po kenijskiej stronie były już niewielkie stada i trochę drapieżników.Cała Kenia to jeden wielki slums.Byłam w Kiberze,ale jak pochodziłąm troche po Nairobi to w sumie 90 proc. wygląda jak Kibera.

[konto usuniete] dołączył
00.00.0000

[konto usuniete] 22:08 | 08.06.2019

Tu jest link do strony gdzie można śledzic online wielką migrację.Może się komuś przyda kto planuje wyjazd do Kenii
www.discoverafrica.com/herdtracker/ 

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl