Forum dyskusyjne

Objazdówka po Rumuni

kategoria podróże po świecie

kraj Rumunia

babatikidido dołączył
11.05.2009

babatikidido 23:01 | 11.05.2009

Cześć!:) Poszukujemy osób chętnych na objazdówke samochodem po Rumuni. Podróż planujemy końcem czerwca, początkiem lipca na 2-3 tygodnie. Jestesmy para studentow lubiących jeździć po świecie. W zeszłym roku bylismy na objazdówce po grecji, wczesniej południowej francji, hiszpani. Posiedzielismy chwile też w Lizbonie. Zależy nam aby zobaczyć jak najwiecej Rumuni (miasta, wioski, monastyry) za niewielkie pieniądze. Wiec jesli masz ochote to chetnie sie spotkamy obgadać szczegóły!:) Do uslyszenia!

rybakson dołączył
31.05.2009

rybakson 09:58 | 31.05.2009

a skad jestescie??Razem z dziewczyna planujemy w tym roku rumunie wiec chetnie sie z kims zgadamy .odezwijcie sie na gg 8770121

blackandwhite dołączył
01.06.2009

blackandwhite 22:48 | 01.06.2009

hejka! ja tez mam chec na rumunie,szukam towarzystwa,nie wiem jescze czy z dziewczyna ,czy sam ,ale jestem zdecydowany.mam 30lat,jestem z okolic bielska

babatikidido dołączył
11.05.2009

babatikidido 10:21 | 02.06.2009

hejka bardzo cieszym sie, że jest zainteresowanie i sie odzywacie!:) napiszemy może troche dokladniej jak my to widzimy. No wiec my to widzimy tak, żeby w 3 tygodnie objechac całą Rumunie i Moldowe zwiedzajc od duzych miast i atrakcji turystycznych po mniej oblegane i raczej nie znane zakatki, rozbijając sie czesto na dziko a czasem gdy brak mozliwosci to na polu namiotowym. Ze wstępnego rzutu na mape kilku rozmów z ludzmi i analizy przewodnika koniecznie zobaczyc chcemy bukowine, malowane monastyry, male wioski gdzie ludzie chodza w tradycyjnych strojach.. Transylwania, kriszana i banat, woloszczyzna.. w kazdym z tych regionow sa ciekawe miejsca do zobaczenia... blotne wulkany, wąwów bicaz, jaskinie tj. niedźwiedzia, solny płaskowyż meledic noo.. planujemy zrobić okolo 2500km po rumunii.

Chcemy mniej wiecej miec ustalona trase i wiedziec gdzie jechac i co zobaczyc bo szkoda kasy czasu i sil na to, zeby jezdzic w ciemno i osttatecznie natrzaskac km i nic nie zobaczyc!

Nastawiamy sie bardziej aktywnie spedzic ten czas, a 2-3 na odpoczynek w jakims fajnym kurorcie (plazy) ale jesli juz o tym, to ze wstepnych spojzen na mape, szkoda kazdej chwili na lezenie na plazy! oczywiscie odpoczac trzeba ale ogolnie nie jestesmy zwolenikami plazowania i nawet gdybysmy zostali na plazy to nie wytrzymamy lezac plackiem dluzej niz 15min :)

A co do wszelkich atrakcji no to wiadomo lubimy piwo tudziez inne uzywki ale na takich wyjazdach trzeba ostroznie, wiadomo mozna zabalowac ale jak mamy wstawac o 12 czy 14 i nie moc w stanie dojsc do auta i wybierac najmniej skacowanego :) to raczej wolimy w polsce sobie 2 tyg pobalowac nad pobliskim jeziorem!

Mamy nadzieje, że nie zniechecilismy tylko zachecilismy. Czekamy na odzew, dzieki:)

mpok dołączył
05.06.2009

mpok 11:45 | 05.06.2009

hej,
Bardzo podoba mi się Wasz pomysł. Ja zdecydowanie jestem za intensywnym zwiedzaniem - ale też bez przesady.odpoczynek w końcu każdemu się należy:-) Ja mam wolne dwa tygodnie i planowałam pokręcić się zwłaszcza po Rumunii.
Z niecierpliwością czekam na więcej wieści. najlepiej na maila: magda_24p@op.pl

Pozdrawiam

babatikidido dołączył
11.05.2009

babatikidido 19:04 | 21.06.2009

hejka !

zapraszamy do obejrzenia wstepnego planu naszej wyprawy: babatikidido.geoblog.pl/podroz/7592/rumunia-2009  Pozaznaczalismy miejscowosci na ktore bedziemy sie kierowac i po drodze zwiedzajac okoliczne monastyry, zamki, wsie, jaskinie. Jest to plan A+ :) na trasie moze okazac sie, ze bedzie trzeba go zmodyfikowac np. zrezygnowac z Odessy (plan A) , Delty Dunaju i Constanci (plan B). Jednak domyslnie jestesmy nastawieni na plan A+ . Chcemy jechac na 3 tyg. Wyjazd 13-14 lipca. Bardzo mile widziane uwagi i porady odnosnie planu. Pozdrawiamy Kamila i Jarek

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl