Forum dyskusyjne

wypożyczenie auta przewodnik

kategoria podróże po świecie

kraj Rumunia

Justyna D dołączył
06.09.2016

Justyna D 21:59 | 06.09.2016

Hej, na koniec września planuję wyjazd do Rumunii, lądujemy w Bukareszcie i będziemy w 4 osoby. Chcemy pojeździć po kraju, stąd proszę o radę:

1) wypożyczyć auto (jeśli tak to gdzie polecacie)? jeśli nie to jak najlepiej podróżować bez własnego auta?

2) jaki przewodnik polecacie?

Dzięki z góry :)

Sa-Bina dołączył
27.01.2013

Sa-Bina 18:28 | 08.09.2016

Czesc! My zrobilismy sobie w lipcu 2 tyg. odjazdowke. Ja bym Ci polecila wypozyczenie auta - jedziecie dokad chcecie i kiedy chcecie! My bukowalismy przez internet (taniej jak sie bukuje wczesniej) w Europcar - na lotnisku jest ich punkt. Bez problemow - wszystko ladnie i gladko poszlo!

Co do przewodnika to nie polece Ci zadnego, bo korzystalam z niemieckojezycznych ;)

Misiorek dołączył
14.08.2015

Misiorek 12:47 | 09.09.2016

Witam, myślę, że przy lotnisku będzie jakaś wypożyczalnia samochodów i spokojnie można tam to zrobić. Rumuni na pewno Was nie oszukają w żaden sposób.

Jeśli chodzi o przewodnik, to myślę, że wystarczy jak przeczytacie 2-3 posty na tym forum jak się wchodzi ze strony głównej pt:

1) Rumunia w 2 tygodnie
2) Pierwszy raz w Rumunii- parę pytań

spiszecie sobie na karteczce co potrzeba i nie będzie potrzeba żadnego innego przewodnika, tam praktycznie wszystko jest opisane...

Pozdrawiam...

Sa-Bina dołączył
27.01.2013

Sa-Bina 16:27 | 09.09.2016

Misiorek, czekalam az cos napiszesz :)

Nie wiem dlaczego, ale nie moglam dodac komentarzy do mojego watku "Rumunia w 2 tygodnie"... Niby sie wyswietlalo, ze jest wiecej komentarzy, ale w istocie nic nie mozna bylo przeczytac... Dziwne!

Tak czy inaczej Rumunia nas oczarowala! I jeszcze raz dzieki Misiorku za wskazowki! :)

Pozdrawiam

Misiorek dołączył
14.08.2015

Misiorek 11:05 | 10.09.2016

No ja właśnie widziałem, że niby pojawiły się nowe komentarze, ale ich nie było widać i nie można ich przeczytać...dziwne...

AlekM dołączył
22.04.2016

AlekM 12:30 | 28.03.2017

>Hej, na koniec września planuję wyjazd do Rumunii, lądujemy w Bukareszcie i będziemy
>w 4 osoby. Chcemy pojeździć po kraju, stąd proszę o radę:
>
>1) wypożyczyć auto (jeśli tak to gdzie polecacie)? jeśli nie to jak najlepiej
>podróżować bez własnego auta?

>Dzięki z góry :)

Zazdroszczę! My Planujemy wyjazd do Rumunii na tych wakacjach, żeby odpocząć po egzaminach aplikanckich. Planujemy skorzystać z oferty rentcars.pl. Koleżanka wypożyczała u nich auto i była zadowolona. My jedziemy w 5 osób, więc myślę że nam też się to opłaci. :D

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl