Forum dyskusyjne


splyw- Delta Dunaju

kategoria podróże po świecie

kraj Rumunia

barnabuska dołączył
30.05.2011

barnabuska 17:12 | 30.05.2011

Myślałem o zorganizowaniu spływu w Delcie Dunaju w lipcu i szukam jakiś informacji od kogoś, kto już w tych okolicach był i próbował poruszać się tamtejszymi kanałami, jeziorkami i nitkami. Jedyne co mi się udało dowiedzieć, to to,że z mapami raczej kiepsko, kajak trzeba mieć swój, bo wyporzyczalni brak (można ewentualnie pożyczyć łódkę od rybaka) i ogólnie infrastruktura nie istnieje (dlatego chcę się tam wybrać:)). Ale potrzebuję jakiś informacji, czy w ogóle takie przedsięwzieńcie w takich warunkach jest w ogóle realne i czy rzeczywiście warto. dziękuje z góry za każe info!!


Smok-1 dołączył
09.03.2010

Smok-1 10:02 | 31.05.2011

Nie wiem, czy Ci to pomoże, ale infrastruktura jednak istnieje, są kempingi i pola namiotowe (np. Partizani, Murighol), pensjonaty, kwatery prywatne, sklepy, trzema głównymi odnogami pływają statki wycieczkowe, do Suliny są promy, miejscowi żyją m.in. z rejsów łódkami po odnogach delty. Pozdrawiam


kaiblad dołączył
23.05.2011

kaiblad 09:36 | 01.06.2011

Witam.
Jeśli byłby potrzebny współtowarzysz to ja się piszę.
Pozdrawiam.
kaiblad@wp.plStrefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl