Forum dyskusyjne


wypad do rumunii

kategoria podróże po świecie

kraj Rumunia

xmartinx dołączył
20.08.2010

xmartinx 16:26 | 20.08.2010

Wybieramy się z żoną do Rumuni. Jedziemy autem i mamy 2/3 wolne miejsca. Generalnie chcemy spędzić ok. 6 dni nad morzem, resztę czasu poświęcić na góry i zwiedzanie ciekawych miejsc. Wyjazd raczej niskobudżetowy: spanie w namiocie, gotowanie na butli, etc.

Szukamy ludzi (najlepiej pary), którzy chcieliby spędzić delikatnie egzotyczne wakacje i nie nastawiają się na leżenie do góry brzuchem przez cały urlop. Jesteśmy raczej elastyczni i otwarci na wszelkie propozycje i sugestie odnośnie wyprawy. Oboje mamy po 27 lat.

Wstępnie wyliczyliśmy, że koszt paliwa będzie oscylował w granicach 1200 zł do podziału w zależności od liczby osób w aucie. Miejsca w aucie sporo, bo to kombi. Wyjazd z Wałbrzycha.


Jeśli jesteś zainteresowany(a), zadzwoń pod numer 608719441 (Marcin) lub 600736911(Monika).

Oczywiście dobrze byłoby się spotkać przed wyjazdem.Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl