Forum dyskusyjne


Góry Fagerskie

kategoria podróże po świecie

kraj Rumunia

Lesiunio dołączył
27.11.2011

Lesiunio 20:17 | 27.11.2011

Witam. Planuję w przyszłym roku wyjechać w góry Fagerskie w Rumunii i chciałbym sie dowiedzieć ważnych dla mnie informacji.
Jadąc z miasta Cartisoara drogą transfogarską,chciałbym zatrzymać się na kilka dni przed wjazdem w tunel pod górami. konkretnie chciałbym gdzies tam bezpiecznie pozostawić samochód by odbyć kilkudniowe wycieczki z plecakiem na Negoi. Czy jest tam gdzieś parking,oraz ile kosztuje pozostawienie auta? oraz czy jest tam jakieś pole namiotowe bo na mapie jakoś nie widzę:(

Za pomoc bardzo dziękuję:)

forum lub mail Lesiunio1978@tlen.pl

:)


Kraska dołączył
27.11.2011

Kraska 21:32 | 27.11.2011

Przechodząc przełęczą pomiędzy górami Paltinului a Lezerului, spoglądaliśmy w dół na tunel trasy transfogarawskiej, widzieliśmy w dole sporą ilość parkingów. Nie schodziliśmy, więc nie znam cen za parkowanie. Natomiast co do pól namiotowych: ludzie rozbijają się tuż przy parkingach, lub przy jeziorze Capra. To są dwa najbliższe pola. Kolejne jest dopiero przy jeziorze Caltun jak idzie się czerwonym szlakiem w stronę Negoi. Wszystkie miejsca noclegowe zaznaczone są jako rf. (refugium) po polsku schronisko. Pozdrawiam.


Lesiunio dołączył
27.11.2011

Lesiunio 21:54 | 27.11.2011

Dziękuję za pomoc:)


Lesiunio dołączył
27.11.2011

Lesiunio 15:53 | 24.12.2011

Proszę o informacje na temat kosztów parkingów w górach fagerskich. kosztów rozbicia namiotu . Kosztów podstawowych produktów itp.Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl