Forum dyskusyjne
Hostel w Dżakarcie
kategoria podróże po ¶wiecie
kraj Indonezja
Przemysław Supernak SuperGlob 12:16 | 16.01.2012
Czy kto¶ może polecić jaki¶ tani hostel w Dżakarcie, w centrum, najlepiej blisko dworca kolejowego Gambir? Potrzebuję szybko i sprawnie zarezerwować nocleg przez internet, bo przylatuję w nocy i nie chce mi się biegać w poszukiwaniu noclegu, dlatego wdzięczny będę za namiary z adresami internetowymi.
zgłoszone do moderacji
Podobne w±tki podróże po ¶wiecie INDONEZJA
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], ję¶li jeste¶ nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl s± prywatnymi opiniami osób korzystaj±cych z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialno¶ci za tre¶ć opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z pogl±dami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie w±tpliwo¶ci prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie tre¶ci reklamowych jest zabronione.
