Forum dyskusyjne
Wybierz temat dyskusji:
Wybierz kraj:

wszystkie wątki | wątki bez odpowiedzi | dodaj nowy wątek | posty od najnowszych

ALBANIA > Albania-Europa po drugiej stronie lustra > forum, porady i informacje

temat: Albania-Europa po drugiej stronie lustra
autor komentarza: karolina_oko
data dodania: 2012-01-18 22:46:44
treść:
Albania- Europa po drugiej stronie lustra.
Pokaz slajdów podróżniczych.
20 stycznia (piątek), godz. 19.00


Pokaz slajdów Katarzyny Kropiak odbędzie się w ramach projektu "Świadomość narodowa Albańczyków i sytuacja mniejszości albańskiej krajach postjugosłowiańskich"


Tegoroczna samotna podróż po terytorium Wielkiej Albanii (obejmującej również Kosowo, część Czarnogóry i Macedonii, gdzie większość mieszkańców stanowią Albańczycy) była próbą zrozumienia fenomenu tego narodu. O tym czego dowiedziała się Katarzyna Kropiak podczas wielogodzinnych rozmów przy rakiji, co w Kosowie robią komuniści, o tym jak burmistrz Tirany postanowił pokolorować miasto, a także o tym dlaczego niektóre kobiety decydują się być wiecznymi dziewicami dowiecie w piątek w Ośrodku Kultury Ochoty.
Ośrodek Kultury Ochoty i KN Ars Politica zapraszają na pokaz slajdów podróżniczych i opowieści z regionu.

Albania-Europa po drugiej stronie lustra. 20.01 (piątek), godz. 19.00,
Ośrodek Kultury Ochoty ul. Grójecka 75,
wstęp wolny.
dodaj komentarz



Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy. Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum. Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu. Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl . Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
2. Zaloguj się (na każdej stronie)
3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]