Forum dyskusyjne

albania samochodem

kategoria podróże po świecie

kraj Albania

wladi dołączył
10.05.2013

wladi 15:18 | 16.03.2014

Witam,
mam w planie wybrać się samochodem w Lipcu do Albanii jadę tam po raz pierwszy, będę wdzięczny za kilka porad:
- nocleg na wybrzeżu które miejsce polecacie?
- nastawiony jestem na hotel lub apartamenty w domu - co lepsze?
- co polecacie na pierwszy raz, jeśli chodzi o zwiedzanie?
planujemy być na miejscu około 12 dni,
jeśli jest ktoś zainteresowany towarzystwem to zapraszam, jesteśmy z okolic Bielska Białej,

Suchutki dołączył
16.03.2014

Suchutki 21:16 | 16.03.2014

Szkoda, ze nie sierpień :D

Też się wybieram a w kupie raźniej :D

Zbyszek72 dołączył
06.05.2012

Zbyszek72 22:55 | 18.03.2014

Witam,
my też w tym roku do Albanii (miał być Krym drugi raz ale Putin nam pokrzyżował plany...hahaha)jedziemy z Śląska w lipcu do Ksamil mamy już przyklepany nocleg w Albanii i po drodze w Bośni.
Może gdzieś po trasie się zobaczymy ?
Pozdrawiam

pixi dołączył
13.05.2009

pixi 22:24 | 29.03.2014

>Witam,
>mam w planie wybrać się samochodem w Lipcu do Albanii jadę tam po raz pierwszy, będę
>wdzięczny za kilka porad:
>- nocleg na wybrzeżu które miejsce polecacie?
>- nastawiony jestem na hotel lub apartamenty w domu - co lepsze?
>- co polecacie na pierwszy raz, jeśli chodzi o zwiedzanie?
>planujemy być na miejscu około 12 dni,
>jeśli jest ktoś zainteresowany towarzystwem to zapraszam, jesteśmy z okolic Bielska
>Białej,

Zbyszek72 dołączył
06.05.2012

Zbyszek72 10:30 | 30.03.2014

Startujemy 26.07 kierunek Ksamil przez BiH , MNE też właściwie pierwszy raz (raz byłem w Shkoder),wszelki informacje szukam na forum i youtube...
Pozdrawiam

mario1203 dołączył
31.03.2014

mario1203 16:52 | 01.04.2014

jadę pod koniec maja więc mogę pomóc po powrocie . jedziemy z Twojej okolicy. mamy plan na słowację, węgry, serbie, macedonię (dojechać do ochrid- nocleg tranzytowy) i potem albanią do sarande

mario1203 dołączył
31.03.2014

mario1203 16:56 | 01.04.2014

jedziemy z biura buksa travel z bielska do sarande hotel mediterrane

wladi dołączył
10.05.2013

wladi 20:24 | 01.04.2014

dzięki,
życzę udanego wyjazdu i czekam na info po powrocie

mario1203 dołączył
31.03.2014

mario1203 16:34 | 13.06.2014

Witam ! wróciłem z albanii i mogę polecić na wybrzezu kilka miejsc na nocleg ! polecam plaże w KSAMIL, Dhermi, Himare i okolice Wlory ! na temat noclegów nie chce się wypowiadać bo spałem w jednym miejscu w hotelu w sarande. sarande to fajny kurort nad morzem niestety plaża nie jest za ciekawa a i tłumy w sezonie. ksamil ma piękne małe plaże z widokiem na CORFU, duża jest plaża w Himare i okolice Wlory. w każdym z tych miejsc jest dużo apartamentów do wynajęcia, ale nie wiem jak jest w sezonie.warto zwiedzić Wlorę, Gijokaster, sarande, Syri i kalter (po drodze z gijokaster do sarande).

MartaUrbanik dołączył
29.12.2013

MartaUrbanik 18:48 | 13.06.2014

Byłam w zeszłym roku i w tym też się wybieram ale w sierpniu.

mmhammer dołączył
04.02.2014

mmhammer 00:42 | 22.06.2014

>Witam,
>mam w planie wybrać się samochodem w Lipcu do Albanii jadę tam po raz pierwszy, będę
>wdzięczny za kilka porad:
>- nocleg na wybrzeżu które miejsce polecacie?
>- nastawiony jestem na hotel lub apartamenty w domu - co lepsze?
>- co polecacie na pierwszy raz, jeśli chodzi o zwiedzanie?
>planujemy być na miejscu około 12 dni,
>jeśli jest ktoś zainteresowany towarzystwem to zapraszam, jesteśmy z okolic Bielska
>Białej,

-----------------------------------------

Witam
Też planujemy wyjazd w ty m roku wyjazd z Łodzi do Albanii Saranda Ksamil
Raczej dziura nie centrum
Wyjazd rodzinny z dziećmi 5-13lat
2 rodziny 2 auta 08.07 do 10.08
Maciie jakieś sugestie co do miejscówki , trasy itp
Pozdr

rudapsycholozka dołączył
05.06.2014

rudapsycholozka 21:26 | 30.08.2014

Generalnie w sezonie Ksamil to lepiej szerokim łukiem omijać, bo ilość Polaków na metr kwadratowy jest tam zabójcza. A do tego nocą człowiek jest przymuszony do słuchania hitów pokroju "Agnieszka już dawno tutaj nie mieszka" czy "Ja, uwielbiam ją, ona tu jest i tańcz dla mnie..." Mimo, że nie mieszkałam w samym Ksamilu a obok niego, na dziko na cyplu, to i tak miałam dość "polskości w wydaniu albańskim". Ksamil sprawia dużo lepsze wrażenie poza sezonem. Co do Sarandy, to jest to na tyle duże miasto, że różne narodowości mieszają się ze sobą i nie jest tak polsko jak w Ksamilu.
Generalnie jednak jeśli bym miała polecać miejscówki nad wybrzeżem, to chyba bardziej okolice Vlory, Orikum lub Himare.
Pozdrawiam,
ruda
balkanyrudej.wordpress.com/ 

kambos dołączył
09.06.2010

kambos 10:08 | 13.10.2014

w tym roku byłem drugi raz w Albanii, zrobiliśmy wypad z Macedonii.
podrozzplecakiem.blogspot.com/2014/10/albania-na-jeden-dzien.ht  ml

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl