Forum dyskusyjne

Albania czerwiec czy wrzesień

kategoria podróże po świecie

kraj Albania

tomilidzons dołączył
19.03.2013

tomilidzons 09:10 | 19.03.2013

Witam.Potrzebuje podpowiedzi czy lepiej jechac do Albanii w czrwcu czy koniec sierpnia początek września.Za czerwcem przemawiają najdłuższe dni za wrześniem brak turystów,ceny,świeże owoce.Napewno macie w tym względzie swoje doświadczenia.Jadę z prawie dorosłą córką i żoną własnym samochodem.Pierwszy raz do Albanii rok temu byliśmy w Chorwacjiw Baska Voda.

paramedic dołączył
04.12.2008

paramedic 15:00 | 19.03.2013

Witam. w Albani w górach przeklętych byliśmy dwa lata temu pod koniec września. Pogoda super 2 tyg słońca 20 - 25 st c. W tym roku jedziemy też do Albanii + Macedonia,ale na przelomie maja i czerwca. Czytałem o pięknej wiośnie w tych rejonach. Wrzesien mogę smiało polecić bo byliśmy bardzo zadowoleni, natomiast w tym roku liczymy też na slonce ale bez nieznośnych upałów bo też jedziemy z dziećmi, chłopaki 10 miesięcy i prawie 3 latka. Myśle że czerwiec i wrzesień to najlepsze terminy na Albanie, wszystko już-jeszcze czynne,pogoda bardzo dobra a nie wykańczająca. pozdrawiamy i niezapomnianych wrażeń z tego dzikiego rejonu europy.

biebar dołączył
03.05.2013

biebar 13:44 | 03.05.2013

zdecydowanie wrzesień temperatury od 25 do 33 stopni wody od 28 do 30 czyli zupa, ceny kwater o 1/2 tańsze ,więcej ciekawych owoców /figi, pigwy wielkości dużych jabłek, khaki ale nie takie jak u nas w sklepach/ ludzie przyjażni mili i uczynni Albanie trzeba zobaczyć jak najszybciej bo co roku zmiany , któe następują b.szybko zaskakują nawet mnie /jestem tam co rok/w tym roku jadę w listopadzie ale nie przejmuję się pogodo bo w ubiegłym roku w grudniu było od 14 do 19 , pozdrawiam wszystkich globtrotreów i gorąco polecam Albanię

Weternaka :* dołączył
27.04.2012

Weternaka :* 20:29 | 05.05.2013

Wrzesien jest ok bo nie ma juz rakich upalow,ale wierzcie mi ,ze chcac tu przyjechac we wrzesniu to nie spodziewajcie sie wielkich atrajcji ,bo wraz z przyjsciem 2 wrz.wszystko zaczyna sie zamykac ,dyskoteki itd.Jest tez malo ludzi i mie ma juz gwaru na plazach.Ok jesli ktos woli spokoj to wrzesien,ale jesli planuje sie zabawic i wyszalec to od maja sie zaczyna.Nawet dzisiaj byla plaza pelna ludzi....

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl