Forum dyskusyjne


Po raz pierwszy do Albanii

kategoria podróże po świecie

kraj Albania

[fb] Martin Nissa dołączył
06.05.2016

[fb] Martin Nissa 20:29 | 06.05.2016

Witam,
wybieramy się w lipcu samochodem do Durres. Jest to nasza pierwsza wyprawa na Bałkany, dlatego ogromnie byłbym wdzięczny za wszelkie informacje, np. czy lepiej mieć euro, dolary czy leki, ile najlepiej wziąć na 2 tygodnie, czy lepiej jechać przez Chorwację, Czarnogórę i Bośnię, czy lepiej przez Węgry, Serbię i Macedonię. Dodatkowo najlepiej chyba wynająć jakiś nocleg po drodze, bo (min.) 20h za kółkiem chyba nie dam rady - macie jakieś propozycje gdzie?
Serdecznie pozdrawiam


[fb] Piotr Skorewski dołączył
06.05.2016

[fb] Piotr Skorewski 21:33 | 06.05.2016

Witam, również wybieram się na Bałkany , głównie nastawiam się na zwiedzanie , planuje wyjechać pod koniec czerwca, oczywiście ubezbieczam siebie (polisa) , auto (zielna karta) , preferuje brać Euro , trasa przez Chorwację głównie wybrzeżem , poza autostradami , pozdrawiam.


dabecja dołączył
25.01.2015

dabecja 10:57 | 19.03.2017

można wziać każda walute.kantor wszystko wymieni.Natomiast co do kart to nie jest to takie powszechne.Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl