Artykuły i relacje z podróży Globtroterówpokaż wszystkie artykuły

Kategoria: kraj:NIGERIA

Liczba wyszukanych artykułów: 3

zrozumieć Afrykę 26 czerwca br. ruszamy z pod gdańskiego Neptuna w podróż dookoła Afryki pod hasłem „Zrozumieć Afrykę”. Serdecznie zapraszamy na uroczyste pożegnanie wszystkich, którzy będą trzymać za nas i powodzenie naszej wyprawy kciuki. Gościem specjalnym wydarzenia będzie Prezydent Miasta Gdańska – Pan Paweł Adamowicz.

NIGERIA / brak / Lagos / Ja i przyjaciele
liczba komentarzy: 7

liczba odsłon: 7843

pabisiakj Jacek Pabisiak (jacek.pabisiak@op.pl) jest studentem ostatniego roku psychologii. Wyjechał na roczny staż do Lagos w Nigerii, gdzie pracuje w organizacji charytatywnej, której działalność obejmuje organizowanie pomocy dla bezdomnych dzieci, szukanie sposobów na rozładowywanie korków na ulicach stolicy oraz aktywizację turystyczną regionu. Jacek pisze głównie o swoich wrażeniach ze spotkania z kompletnie inną, nieznaną i fascynującą kulturą. Pełna wersja bloga - http://sputnik.pl/jacek/

Krótkie statystyki:

Liczba artykułów w bazie: 2635, Łączna liczba odwiedzin: 12050388Strefa Globtrotera

Dział Artykuły

Dział Artykuły powstał w celu umożliwienia zarejestrowanym użytkownikom serwisu globtroter.pl publikowania swoich relacji z podróży i pomocy innym podróżnikom w planowaniu wyjazdów.

Uwaga:
za każde dodany artykuł otrzymujesz punkty - przeczytaj o tym.

Jak dodać artykuł?

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie - TUTAJ
  2. Dodaj zdjęcia (10 punktów) - TUTAJ
  3. Dodaj artykuł (100 punktów) - TUTAJ
  4. Artykuły są moderowane przez administratora.

Inne Artykuły

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl