Artykuły i relacje z podróży Globtroterówpokaż wszystkie artykuły

Kategoria: kraj:UGANDA

Liczba wyszukanych artykułów: 7

liczba komentarzy: 2

liczba odsłon: 1408

nitkaska Pamiętacie książkę naszego globowego kolegi ARTUSIA, czyli Artura Malka "Banany i cytrusy, czyli jedź do Azji"? Mam nadzieję, że czytaliście, jeśli nie - musicie to błyskiem nadrobić, ponieważ kolejna książka z serii "Banany i cytrusy" już w księgarniach. Tym razem Artur zaprasza na wspólną podróż do Arfyki.

SzczytyAfryki W drodze na najwyższe szczyty Afryki to projekt, który ma na celu zdobycie najwyższych szczytów/miejsc w każdym afrykańskim kraju.

POLSKA / - / Żywiec / Przygotowania do wyprawy już trwają
liczba komentarzy: 0

liczba odsłon: 3689

zywcemwafryce Niecodzienny projekt podróżniczo-filmowy młodych górali żywieckich. Wyprawa do Afryki w strojach ludowych, z tańcem i śpiewem, spotkać się z kulturą plemion Kenii, Tanzanii i Ugandy.

zrozumieć Afrykę 26 czerwca br. ruszamy z pod gdańskiego Neptuna w podróż dookoła Afryki pod hasłem „Zrozumieć Afrykę”. Serdecznie zapraszamy na uroczyste pożegnanie wszystkich, którzy będą trzymać za nas i powodzenie naszej wyprawy kciuki. Gościem specjalnym wydarzenia będzie Prezydent Miasta Gdańska – Pan Paweł Adamowicz.

UGANDA / Kampala / Adrift, knajpa, baza raftingu na źródłach Nilu / Tuż przed raftingowym szaleństwem
liczba komentarzy: 5

liczba odsłon: 6878

Kiwi64 Jeszcze miesiąc temu pojęcia nie miałam, co to rafting. Wiodę spokojne życie, wbitego w garsonkę konsultanta. Gdy w telewizji pokazują skoki na bungee czy Formułę 1 - po prostu przerzucam kanał na pierwszą z brzegu komedię romantyczną. Kiedy w programie wycieczki do Ugandy zobaczyłam słowo „rafting” – spokojnie uznałam to za jeszcze jedną atrakcję w stylu zwiedzania domu Karen Blixten. A może to rodzaj liftingu? SPA w Ugandzie, wśród palm kokosowych i bananowców, może jakiś przystojny masażysta… brzmi nieźle. Towarzystwo też nie wyglądało na extremalistów. Dwie panie lekarki, pan ginekolog, przedsiębiorca od archiwizacji danych i stateczna rodzina z dwojgiem nastolatków.

inf.praktczne, droga na miejsce, proga powrotna, zdjęcia, linki

Krótkie statystyki:

Liczba artykułów w bazie: 2628, Łączna liczba odwiedzin: 11859968X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl