Artykuły i relacje z podróży Globtroterówpokaż wszystkie artykuły

Kategoria: kraj:BOTSWANA

Liczba wyszukanych artykułów: 7

RPA / - / Cape Town / fajna chata
liczba komentarzy: 0

liczba odsłon: 1458

EDI Wyprawa DOOKOŁA AFRYKI - 2 ekipy: EXTREK z Wrocławia i SALUTEM z Kielc relacja z części wyprawy KAPSZTAD - DAR ES SALAAM

inf.praktczne, droga na miejsce, zdjęcia

BOTSWANA / Okavango Delta / Savute / Świt w Savute
liczba komentarzy: 3

liczba odsłon: 2334

Servus Delta Okavango to jeden z ostatnich rezerwuarów prawdziwie dzikiej przyrody w Afryce. Sprzyja temu niska gęstość zaludnienia oraz bardzo wysokie koszty pobytu w lokalnych lodgach. Obserwacja zwierząt jest więc tutaj spektakularna i pozostawia wiele wrażeń na całe życie. Zapraszam do lektury (opublikowane po raz pierwszy na: www.januszgalka.com

BOTSWANA / Moremi Game Reserve / Moremi Game Reserve / Krzyk
liczba komentarzy: 0

liczba odsłon: 3626

SzczytyAfryki Jeśli wybieracie się do Botswany, to koniecznie zapoznajcie się z aktualnymi informacjami praktycznymi (stan na maj 2015).

inf.praktczne, droga na miejsce, zdjęcia, linki

BOTSWANA / - / Park Chobe / Bąkojad czerwonodzioby
liczba komentarzy: 6

liczba odsłon: 4813

shaula W jaki sposób zwiedzać Botswanę, aby obniżyć koszty podróży, a jednocześnie nacieszyć oczy wspaniałymi widokami? Przekonajcie się sami!

inf.praktczne, zdjęcia

NAMIBIA / Opuwo / miasto / Lokalne plemiona
liczba komentarzy: 5

liczba odsłon: 4626

ArturG Jeśli marzycie o podróży do południowo-zachodniej Afryki, w których można zobaczyć ogromne wydmy najstarszej pustyni na Ziemi oraz większość zwierząt znanych z filmów, to koniecznie przeczytajcie tę relację!

inf.praktczne, droga na miejsce, zdjęcia

zrozumieć Afrykę 26 czerwca br. ruszamy z pod gdańskiego Neptuna w podróż dookoła Afryki pod hasłem „Zrozumieć Afrykę”. Serdecznie zapraszamy na uroczyste pożegnanie wszystkich, którzy będą trzymać za nas i powodzenie naszej wyprawy kciuki. Gościem specjalnym wydarzenia będzie Prezydent Miasta Gdańska – Pan Paweł Adamowicz.

Krótkie statystyki:

Liczba artykułów w bazie: 2638, Łączna liczba odwiedzin: 12157475X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl