Artykuły i relacje z podróży Globtroterówpokaż wszystkie artykuły

Kategoria: kraj:MALAWI

Liczba wyszukanych artykułów: 5

RPA / - / Cape Town / fajna chata
liczba komentarzy: 0

liczba odsłon: 1448

EDI Wyprawa DOOKOŁA AFRYKI - 2 ekipy: EXTREK z Wrocławia i SALUTEM z Kielc relacja z części wyprawy KAPSZTAD - DAR ES SALAAM

inf.praktczne, droga na miejsce, zdjęcia

MALAWI / - / CHILUMBA / co tu kupić
liczba komentarzy: 0

liczba odsłon: 830

Wiesław Rejs na pokładzie ILALA to jeden z dwóch powodów które skłoniły mnie do przyjazdu do MALAWI. ILALA to bardzo stara jednostka i wygląda na to że jej dni dobiegają końca.

MALAWI / Malawi Lake / Malawi Lake / Bielik afrykański
liczba komentarzy: 0

liczba odsłon: 1790

SzczytyAfryki Trochę praktycznych informacji na temat Malawi z ostatniej podróży w ramach projektu „W drodze na najwyższe szczyty Afryki”

inf.praktczne, zdjęcia, linki

zrozumieć Afrykę 26 czerwca br. ruszamy z pod gdańskiego Neptuna w podróż dookoła Afryki pod hasłem „Zrozumieć Afrykę”. Serdecznie zapraszamy na uroczyste pożegnanie wszystkich, którzy będą trzymać za nas i powodzenie naszej wyprawy kciuki. Gościem specjalnym wydarzenia będzie Prezydent Miasta Gdańska – Pan Paweł Adamowicz.

Krótkie statystyki:

Liczba artykułów w bazie: 2638, Łączna liczba odwiedzin: 12144027X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl