Artykuły i relacje z podróży Globtroterówpokaż wszystkie artykuły

Kategoria: kraj:MAROKO

Liczba wyszukanych artykułów: 68

MAROKO / Okolice Marrakeszu / Okolice Marrakeszu- Anima / Anima - ogród
liczba komentarzy: 0

liczba odsłon: 1502

EllaMK 28 km od Marrakeszu w kierunku doliny Quika - tablica a dalej kolorowa brama z napisem ANIMA zapowiadają bajkowy świat, świat magicznego ogrodu. Skąd tutaj, pośród gór oaza spokoju, wytchnienia od zgiełku zakurzonego miasta. Jaka jest historia tego miejsca ?

MAROKO / Marrakesz / Marrakesz / Maroko bezpieczeństwo
liczba komentarzy: 4

liczba odsłon: 3951

Sway the way Czy Maroko to bezpieczny kraj? Czy jest się tam czego obawiać? O czym należy pamiętać, mając na uwadze kwestie bezpieczeństwa w Maroko? Czy w samym Marrakeszu jest bezpiecznie?

inf.praktczne, zdjęcia

MAROKO / Marrakesz / Marrakesz / Maroko bezpieczeństwo
liczba komentarzy: 0

liczba odsłon: 1301

Sway the way W styczniu 2019 wybraliśmy się w podróż do Maroko, a nasze doświadczenia zebraliśmy w filmikach. Chcecie dowiedzieć się więcej? ZAPRASZAMY!

inf.praktczne, zdjęcia

MAROKO / Południe Maroka / Erfoud-Merzouga / Marokańska pustynia
liczba komentarzy: 0

liczba odsłon: 3153

EllaMK Cieszyłam się jak dziecko. Za kilka godzin miało się spełnić jedno z moich marzeń. Zobaczę Saharę, chociaż kawałek, ten marokański, ale jednak. Wiem, że na zdjęciach wygląda pięknie, te niesamowite kolory, zmieniające się w zależności od pory dnia, ale jak to jest w rzeczywistości? Miałam się dzisiaj przekonać.

MAROKO / Meknes-Północne Maroko / Dworzec autobusowy / Autobusem w Ramadanie
liczba komentarzy: 1

liczba odsłon: 1233

Leoncjo Maroko ma co najmniej jedną wspólną cechę z Sri Lanką, Kazachstanem, Iranem. Jest nią organizacja dystrybucji biletów na terminalach autobusowych. Jeśli nie ma się wcześniejszych doświadczeń, w podróżowaniu komunikacją autobusową, to należy się przygotować na pewne niespodzianki.

inf.praktczne, zdjęcia, linki

GIBRALTAR / Gibraltar / Cieśnina Gibraltar  / Ocean 1 jacht
liczba komentarzy: 1

liczba odsłon: 2096

BalticAnchor W kilku słowach praktyczna porada czy warto zimą pływać na jachtach a latem chodzić po górach. Przykłady cen i zdjęcia z zimowych rejsów na granicy Morza Śródziemnego i Oceanu. Na oceanie nie mieliśmy już czasu na zdjęcia !

inf.praktczne, zdjęcia

MAROKO / Marrakesz / Marrakesz / Marrakesz - suk
liczba komentarzy: 0

liczba odsłon: 1810

powroty.do Marrakesz budzi skrajne emocje. Przez wielu, zwłaszcza tych, którzy pierwszy raz przyjechali do Maroka nie jest odbierany pozytywnie. Innych zachwyca pięknem, klimatem i bezcennymi zabytkami. Zdecydowanie jednak obok takiego miasta nie sposób przejść obojętnie. Zapraszam na marrakeszański fotospacer!

MAROKO / --- / --- / Maroko
liczba komentarzy: 2

liczba odsłon: 2081

Globtroter.pl Maroko to kraj wielu kontrastów, który we wspaniały sposób łączy nowoczesność z historią. Jeżeli szukamy egzotyki, tu znajdziemy ją z pewnością. To niezwykłe miejsce gwarantuje wiele niezapomnianych wrażeń.

inf.praktczne, zdjęcia, linki

GIBRALTAR / Ocean Atlantydzki  / Cieśnina Gibraltar  / Polska Bandera 1
liczba komentarzy: 0

liczba odsłon: 3504

Kalinka-Kapitanka Ahoj, witam Wszystkich ponownie z pokładu jachtu na morzu Dzielę się z Wami relacjami i opisami z mojego życia na morzu i oceanie. Życie moje jest podobne do dzieci na lądzie, tylko odpowiedzialność jest większa i przygody inne

Kalinka-Kapitanka Dzielę się z Wami relacjami i opisami z mojego życia na morzu i oceanie. Życie moje jest podobne do dzieci na lądzie, tylko odpowiedzialność jest większa

inf.praktczne, zdjęcia

CHORWACJA / - / Morze Adriatyckie / Kalinka zima i lato 1
liczba komentarzy: 1

liczba odsłon: 2965

Kalinka-Kapitanka Ahoj, witam Was wszystkich z pokładu jachtu na morzu Obiecałam, że zacznę pisać o normalnym życiu dziewczynki na morzu. Teraz wiosną mam chwilę czasu, zatem zacznę opisywać Wam niektóre ze szczegółów mojego życia

MAROKO / Południe Maroka / Ajt Bin Haddou / Ajt Bin Haddou
liczba komentarzy: 5

liczba odsłon: 4835

Tuan de Paso Maroko – Porady Praktyczne 2017 to mini przewodnik, który został spisany na podstawie obserwacji i rozmów przeprowadzonych z wieloma Marokańczykami różnych klas społecznych podczas autostopowej wyprawy przez wszystkie regiony kraju w lecie 2017. Przewodnik zawiera przede wszystkim informacje typowo praktyczne. Wierzę, że dzięki swej kompletności i zwięzłości pomoże każdemu spragnionemu wrażeń podróżnikowi w planowaniu wyprawy do tego niezmiernie interesującego kraju Afryki Północnej. Przygody w formie fabularnej, przemyślenia na temat lokalnej kultury, zagwozdki egzystencjalne oraz tony zdjęć w wysokiej jakości znajdują się w osobnych artykułach.

inf.praktczne, zdjęcia, mapy

MAROKO / Zachodnia Sahara / Zachodnia Sahara / Uwaga :) Na zwierzęta domowe :)
liczba komentarzy: 0

liczba odsłon: 2145

SeaStar Co można spotkać po drodze, z Maroka do Zachodniej Sahary. Zaskakujące spotkania z Dromaderami i miłe spotkania z miejscową ludnością.

BalticAnchor Dzisiaj tu gdzie piszę Zachodnia Afryka płacze. Sahara łapczywie czerpie wodę z deszczu a my marzniemy. Ciepło tu jest tak ulotne jak woda. To doskonały czas na refleksje i wspomnienia. To 6 tydzień wyprawy na Saharę z pokładu jachty z moją żoną i 11 letnią córeczką.

inf.praktczne, droga na miejsce, proga powrotna, zdjęcia

MAROKO / Maroko wschodnie / Maroko / Afryka, ostatnie drogi to pierwsze miejsca magiczne i nieznane
liczba komentarzy: 0

liczba odsłon: 2198

BalticAnchor Jest drugi luty. Słońce gaśnie w basenie za oknem. Cienie zamykają drzwi na świat otwierając drogę do wyobraźni. Za murami jeszcze widzę góry pokryte drzewami arganowymi i słyszę szum piasków pustyni. Kilka minut dalej jest ocean i bezdroża Afryki. W mojej pamięci są wciąż żywe wspaniałe wspomnienia ostatnich dni na Saharze.

inf.praktczne, droga na miejsce, zdjęcia

MAROKO / Maroko / Merzouga / Brama do Przygody
liczba komentarzy: 2

liczba odsłon: 1498

SeaStar Relacja z jednej z przygód jaką mieliśmy podczas podróży jachtem z Chorwacji na Wyspy Kanaryjskie :) Kiedy to odwiedziliśmy Maroko :) jadąc obejrzeć pustynie :)

MAROKO / Maroko / Maroko / Pustynie Maroka Erfound
liczba komentarzy: 4

liczba odsłon: 2903

BalticAnchor Wyprawa 2 i 3/4 - Bezdrożami w poszukiwaniu Maroka Słupy Heraklesa Logistyka wyprawy to fascynujące zadanie. To jeden z elementów podróży i wypraw która dają mi ogromną satysfakcję. Jest 20 stycznia i pracuję rano w Riadzie Suliman w Marakeszu.

inf.praktczne, zdjęcia

BalticAnchor Miło mi podzielić się z Wami osobistą krótką relacją z tej zimowej wyprawy, rozpoczętej z pokładu jachtu. Zdobyliśmy najwyższy szczyt Atlasu Wysokiego i Afryki Północnej Jebel Toubkal 4167 npm. Po 19 godzinach z pierwszej bazy w miejscowości Imlil wróciliśmy po zdobyciu szczytu. Aklimatyzacja 6 h w schronisku Amzud Tamsoud na wys 2250 npm. Całość wyprawy z pokładu jachtu z Mariny Agadir zajęła nam ok 32 godziny.

BalticAnchor To interesujące osobiste wskazówki dla członków i organizatorów wypraw egzotycznych, warte przeczytania dla wszystkich podróżujących Najważniejsze elementy wyposażenia i umiejętności których nie da się przygotować w kilka dni a będą nam pomagać latami ! Miłej lektury początkującym i ciekawego przypomnienia dla doświadczonych

inf.praktczne, zdjęcia

MAROKO / Maroko / Maroko / Afryka - dajej już tylko piasek i skały
liczba komentarzy: 0

liczba odsłon: 1827

BalticAnchor Od kilku lat podróżujemy całą rodziną przez większość roku. Co roku spędzamy kilka miesięcy w północno zachodniej Afryce. To krótki opis pobytu w Porcie Sidi Ifni, Już za kikla dni znów przepłyniemy Gibraltar i znów będziemy kilka tygodni w Afryce !

MAROKO / Fez / Fez / Fez
liczba komentarzy: 0

liczba odsłon: 1874

akam12 Maroko, wciąż przyciąga. Polecamy relację z krótkiego, ale ciekawego wyjazdu do Maroko. Pierwszy przystanek- Fez.

inf.praktczne, zdjęcia

MAROKO / Atlas Wysoki / Przełęcz Tizi n Tichka / srebrna strzała w pełnej krasie fot. Remigiusz Latek
liczba komentarzy: 3

liczba odsłon: 1943

szpulatek Witajcie, zapraszamy do przeczytania relacji z naszego pierwszego wyjazdu do Maroko, który odbył się na początku grudnia 2015 roku. Po powrocie postanowiliśmy spisać nasze historię. Jest to opowieść o wspaniałym kraju i cudownych ludziach, którzy zarazili nas radością życia. Paulina i Remi

inf.praktczne, zdjęcia, mapy, linki

PantarTeam Przedstawiamy kolejny patronat medialny Globtrotera! Grupa miłośników podróży ekstremalnych wdraża swój projekt w życie, a w ich planach na najbliższe lata znajdują się udziały w największych, międzynarodowych rajdach amatorskich na całym świecie.

inf.praktczne, droga na miejsce, proga powrotna, zdjęcia, mapy, linki

HISZPANIA / Andaluzja / Cadiz / Into the dust - przygotowania do podróży
liczba komentarzy: 1

liczba odsłon: 3418

Into the dust 2015 Przedstawiamy kolejny patronat Globtrotera- jedna dziewczyna, jedna Yamaha YBR 125 i ponad 4 tysiące kilometrów przez Maroko, czyli projekt Into the dust 2015.

inf.praktczne, zdjęcia

MAROKO / Fes / Widok na Fes / Fez (Fes)
liczba komentarzy: 2

liczba odsłon: 5989

igebski Poczytajcie o wrażeniach z objazdowej wycieczki po Maroko na trasie Agadir, Marrakesz, Ifrane, Fez, Volubilis, Meknes, Rabat, Casablanca, Al Dżadida, Safi, Essaouira, Agadir.

inf.praktczne, droga na miejsce, zdjęcia

MAROKO / Południe / Marrakesh / Galeria kosmetyków i mieszanek na suku w Marrakeshu
liczba komentarzy: 0

liczba odsłon: 3263

Awa Targ w Marrakeshu to jakby miasto w mieście. Ma swoje ulice i dzielnice i zadziwiająco szybko można się w nim zgubić. Ale naprawdę warto powałęsać się po jego zaułkach, by poczuć przedsmak "arabskości".

MAROKO / Marrakesz / MArrakesz / Dżemaa el-Fna 1
liczba komentarzy: 10

liczba odsłon: 3168

Przemysław Supernak SuperGlob Polecamy pierwszą konkursową relację! Plac Dżemma el-Fna w Marrakeszu jest miejscem jedynego w swoim rodzaju spektaklu rozpisanego na setki aktorów. Warto dać mu się porwać, zwłaszcza w piątkową noc.

MAROKO / Południe / Essaouira / Essaouira - widok z portu na miasto
liczba komentarzy: 9

liczba odsłon: 3463

Awa Warto pooglądać zdjęcia z najciekawszych miejsc w marokańskiej Essaouirze wraz z krótkimi komentarzami.

MAROKO / Szefszawan / medina /  Szefszawan
liczba komentarzy: 0

liczba odsłon: 5128

addicted2travel Po Maroku w 9 dni zrobiliśmy ponad 3100 km. Zobaczyliśmy wiele niesamowitych miejsc i krajobrazów jak z bajki. Przeżyliśmy niejedną przygodę, którą zapamiętamy na długo. Posmakowaliśmy marokańskiej kuchni

droga na miejsce, zdjęcia

MAROKO / Fez / Fez / Farbiarnia skór
liczba komentarzy: 0

liczba odsłon: 1905

addicted2travel Pora na ostatnią część relacji z Maroka. Końcówka podróży przypadła na Fez.

2013-09-08

addicted2travel Marrakesz

MAROKO / Marrakesz / w medinie / Marrakesz
liczba komentarzy: 0

liczba odsłon: 4888

addicted2travel ciąg dalszy relacji z Maroka

2013-09-01

addicted2travel Essaouira cd

MAROKO / Essaouira / Essaouira / Port w Essaouirze
liczba komentarzy: 0

liczba odsłon: 2891

addicted2travel Dalsza część relacji z Maroka

2013-08-31

addicted2travel Essaoira

MAROKO / Essaouira / medina / W medinie
liczba komentarzy: 0

liczba odsłon: 1526

addicted2travel ciąg dalszy relacji z Maroka

MAROKO / Essaouira / - / Marokańskie wydmy
liczba komentarzy: 0

liczba odsłon: 1544

addicted2travel ciąg dalszy relacji z Maroka

MAROKO / Maroko / Maroko / Autem po Maroku 1
liczba komentarzy: 1

liczba odsłon: 4071

MAROKO / Maroko / Sidi Ifni / Niebiesko-białe miasteczko
liczba komentarzy: 0

liczba odsłon: 5677

MAROKO / Tafroute / Tafraute / Tafraute
liczba komentarzy: 0

liczba odsłon: 1869

addicted2travel Ciąg dalszy relacji z Maroka

inf.praktczne, droga na miejsce, zdjęcia

MAROKO / Merzouga / Merzouga / Marokańska herbatka
liczba komentarzy: 1

liczba odsłon: 2073

addicted2travel ciąg dalszy relacji z Maroka

MAROKO / Merzouga / Merzouga / Pustynia w Maroku
liczba komentarzy: 0

liczba odsłon: 1780

addicted2travel ciąg dalszy relacji z Maroka

MAROKO / Szefszawan / medina /  Szefszawan
liczba komentarzy: 0

liczba odsłon: 1639

addicted2travel Ciąg dalszy relacji z Maroka

MAROKO / Tafroute / Maroko / autem po Maroku
liczba komentarzy: 0

liczba odsłon: 2098

addicted2travel Relacja z podróży do Maroka

inf.praktczne, zdjęcia

liczba komentarzy: 12

liczba odsłon: 3877

nitkaska Super! Jestem prawdziwą podróżniczką! Byłam w Egipcie, w Chinach, w międzyczasie za jakieś małe pieniądze (dla kogo małe dla tego małe, ale przecież jak na biuro – małe!) pojechałam na tanie, autokarowe wycieczki do Beneluksów i Bawarii, dołożyłam trochę więcej i pojechałam do Włoch.

MAROKO / Maroko / Maroko / Rowerem przez afrykę
liczba komentarzy: 0

liczba odsłon: 2285

patatyipomarańcze Jeśli marzycie o Afryce i kochacie jazdę rowerem, przeczytajcie koniecznie!

MAROKO / Afryka / Afryka / Krzysiek - uczestnik wyprawy
liczba komentarzy: 3

liczba odsłon: 4902

Wyprawa_Afryka2013 Obecnie jestem na etapie przygotowywania samotnej wyprawy motocyklowej wzdłuż północno-zachodniej Afryki. Cała trasa liczy ok 18tyś km i zostanie pokonana motocyklem BMW r 1100rt.

droga na miejsce, zdjęcia

MAROKO / Afryka / Afryka / Motocyklowe Odkrywanie Świata - Afryka
liczba komentarzy: 0

liczba odsłon: 5485

Wyprawa_Afryka2013 Przygotowania do samotnej wyprawy motocyklowej przez północno-zachodnią część Afryki. Cała trasa liczy ok 18tyś km i zostanie pokonana motocyklem BMW r1100rt

BURKINA FASO / - / Pustynia / WAGADUGU_2012
liczba komentarzy: 0

liczba odsłon: 2550

MAROKO / - / w drodze do OUARZAZATE / Dolina rzeki Dades #10
liczba komentarzy: 0

liczba odsłon: 9008

5mark Znajdziecie tu dalszy ciąg artykułu i opis trasy. Przejedziemy „drogą tysiąca kazb”; filmowe miasto Ouarzazate; najsłynniejszą z kazb Ait Benhaddou (wpisana na listę UNESCO); przełęcz Tizi-n-Tichka.

inf.praktczne, droga na miejsce, zdjęcia, mapy

MAROKO / - / Góry Atlas / Góry Atlas z samolotu
liczba komentarzy: 1

liczba odsłon: 23559

5mark W tym artykule znajdziecie opis trasy wycieczki „Magiczne Południe’ w Maroku z biurem podróży Rainbow Tour. Odwiedzimy: Agadir; Taroudant (zwane ”Małym Marrakeszem”); plantacje drzew arganowych; Talouine z wielką kazbą rodu Glouich; Agdz; Zagorę; Erfoud z którego udamy się na Saharę aby podziwiać zachód słońca; Tinerhir zwane „bramą wąwozu Todra”; Wąwóz Todra.

inf.praktczne, droga na miejsce, zdjęcia

EDI Opis wyprawy busem z Wrocławia do Zatoki Gwinejskiej i powrót

inf.praktczne, proga powrotna, zdjęcia, linki

GHANA / TAMALE / przy drodze do Parku Mole / Siostry
liczba komentarzy: 1

liczba odsłon: 6013

EDI Opis wyprawy busem z Wrocławia do Zatoki Gwinejskiej

inf.praktczne, droga na miejsce, zdjęcia, linki

MAROKO / - / Marakesz / Zaklinanie węży
liczba komentarzy: 3

liczba odsłon: 9562

tkos Maroko interesowało mnie od dawna. Po wizycie w Tunezji, Egipcie czy Turcji sądziłem, że niewiele mnie zdziwi czy zaskoczy w tym arabskim kraju, a jednak....

inf.praktczne, droga na miejsce, zdjęcia

MAROKO / - / AGADIR / Czekając na klienta
liczba komentarzy: 3

liczba odsłon: 7403

5mark Informacje praktyczne z czerwca 2011 r. przydatne dla wybierających się do tego kraju.

inf.praktczne, zdjęcia

MAROKO / - / Warzazat / dolina Dades
liczba komentarzy: 0

liczba odsłon: 7764

ArturG Siedem dni to stanowczo za mało na choćby pobieżne poznanie tego fascynującego kraju. Wiosną, kiedy temperatura jest bardzo przyjemna, można spędzać całe dnie na zwiedzaniu Maroka. Mnie udało odwiedzić się jedynie Marrakesz i Warzazat. Pierwsze miasto jest bardzo urokliwe samo w sobie, a drugie leży na skraju Sahary i w pobliżu dwóch niesamowitych kanionów rzek.

inf.praktczne, zdjęcia

be-free Be Free - na przekór wszystkim, na przekór “zdrowemu rozsądkowi” ...zrobimy to, czego inni się boją. Udowodnimy wam, a co najważniejsze - sobie, że każdy kowalski jest wolny i że nie powinien się ograniczać tylko do marzeń. My zrealizujemy wszystkie nasze marzenia, a zaczynamy od podboju świata!

inf.praktczne, droga na miejsce, proga powrotna, zdjęcia, mapy, linki

zrozumieć Afrykę 26 czerwca br. ruszamy z pod gdańskiego Neptuna w podróż dookoła Afryki pod hasłem „Zrozumieć Afrykę”. Serdecznie zapraszamy na uroczyste pożegnanie wszystkich, którzy będą trzymać za nas i powodzenie naszej wyprawy kciuki. Gościem specjalnym wydarzenia będzie Prezydent Miasta Gdańska – Pan Paweł Adamowicz.

MAROKO / brak / Maroko / Chefchaouene / Chefchaouene
liczba komentarzy: 0

liczba odsłon: 13664

gunia Maroko to wspaniały arabski kraj na afrykańskim kontynencie. Z pięknym oceanem, tajemnicza pustynią i nie mniej urokliwymi górami Atlas.Nie brakuje tam równiez wspaniałych zabytków, a kuchnia marokańska jest po prostu przepyszna.

droga na miejsce, proga powrotna, zdjęcia

HISZPANIA / gdzies w  Hiszpanii / brak /
liczba komentarzy: 3

liczba odsłon: 5107

dawidfischer Polska->Chechy->Austria->Włochy->Francja->Hiszpania i promem do Maroka

MAROKO / brak / Marrakesz / Ciężka praca w środku dnia
liczba komentarzy: 1

liczba odsłon: 9668

yerbita Nie boicie się Arabów? Przecież wiadomo jacy oni są w stosunku do turystek! Słuchamy pożytecznych rad i informacji. Jesteśmy już na nie w znacznym stopniu zaimpregnowane. W końcu zdecydowałyśmy się we dwie, z Agnieszką, na podróż po Maroku, pragnąć w miarę możliwości uniknąć arabskiego Disneylandu, spreparowanego na potrzeby turystów. Oto historia naszych przygód z mieszkańcami tego niezwykłego kraju.

MAURETANIA / Afryka / brak / Logo wyprawy
liczba komentarzy: 0

liczba odsłon: 2461

Cyprian Ostatni etap samochodowej wyprawy po Afryce Zachodniej.

inf.praktczne, droga na miejsce, proga powrotna, zdjęcia, linki

Cyprian Pierwszy etap samochodowej wyprawy po Afryce Zachodniej.

inf.praktczne, droga na miejsce, proga powrotna, zdjęcia, linki

MAROKO / Susaria / Agadir / Agadir nocą
liczba komentarzy: 2

liczba odsłon: 7492

blurppp Staraliśmy się zobaczyć kawałęk Maroka pozostając w formule wakacji rodzinnych

inf.praktczne, zdjęcia

MAROKO / brak / Marrakech / grobowce Sadytów
liczba komentarzy: 4

liczba odsłon: 8973

dnatal Opis niskobudżetowej podróży do Maroka .

inf.praktczne, droga na miejsce, zdjęcia

MAROKO / Atlas Wysoki / Okolice Jaebala Toubkala / Wioska Berberów w Atlasie
liczba komentarzy: 1

liczba odsłon: 10039

Kbee Przechadzać się uliczkami mediny to jak błądzić w labiryncie. Labiryntem są też góry Atlasu, ze strzelistymi wierzchołkami i głębokimi dolinami. Najwieksze jednak wyzwanie stawia Sahara, mimo że nie ma tu korytarzy, najłatwiej się zgubic.

inf.praktczne, droga na miejsce, zdjęcia

MAROKO / brak / Kasba Tadla / dzieci nalewające wodę
liczba komentarzy: 0

liczba odsłon: 9468

_slawek 13 lipca 2006 roku wsiadłem na prom płynący z hiszpańskiego Algeciras do Tangeru. W planie miałem objechanie północno – zachodnich krajów Afryki: Maroka, Sahary Zachodniej i Mauretanii.

inf.praktczne, droga na miejsce, zdjęcia

MAURETANIA / masyw Adraru / oaza Teizent / chaty w oazie
liczba komentarzy: 1

liczba odsłon: 8178

_slawek Mauretania; ubogi, 3 milionowy pustynny kraj. Pędzimy asfaltową drogą wśród pustkowi na południe do stolicy Nouakszut. Przez pewien czas jedziemy równolegle z pociągiem wracającym z portu w Nouadibou do kopalni wydobywającej rudę żelaza.

inf.praktczne, droga na miejsce, zdjęcia

MALI / brak / Djenne / Cinquecento z mieszkańcami
liczba komentarzy: 6

liczba odsłon: 8341

podroznicy Afryka- czarny ląd , Sahara, tropikalny klimat... tak ten kontynent kojarzony jest przez wielu z Nas. Nikt jednak Afryki nie kojarzy z Cinquecento... do momentu zatchnięcia się z tą relacją.

inf.praktczne, droga na miejsce, proga powrotna, zdjęcia

Krótkie statystyki:

Liczba artykułów w bazie: 2731, Łączna liczba odwiedzin: 14394002Strefa Globtrotera

Dział Artykuły

Dział Artykuły powstał w celu umożliwienia zarejestrowanym użytkownikom serwisu globtroter.pl publikowania swoich relacji z podróży i pomocy innym podróżnikom w planowaniu wyjazdów.

Uwaga:
za każde dodany artykuł otrzymujesz punkty - przeczytaj o tym.

Jak dodać artykuł?

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie - TUTAJ
  2. Dodaj zdjęcia (10 punktów) - TUTAJ
  3. Dodaj artykuł (100 punktów) - TUTAJ
  4. Artykuły są moderowane przez administratora.

Inne Artykuły

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2024 Globtroter.pl