Forum dyskusyjne
stopem do rumunii
kategoria podróże po świecie
kraj Rumunia
Raafal 14:05 | 24.07.2005
Wybieram się 03.08 z Krakowa w południowe Karpaty i myślę o stopie. Czy może ktoś podzielić się doświadczeniem.Chętnie poznam też inne opcje.Rafal
grzewor 11:56 | 25.07.2005
witam,z przejechaniem stopem przez Słowację i Węgry nie powinieneś mieć problemów. Gorzej natomiast jest w Rumunii. Prawie kazdy kierowca chce pieniedzy za podwiezienie.
Wszystko zależy ile osób jedzie i ile masz czasu na dotarcie. Jezeli jesteś w dobrym wieku :)) (masz karty EURO
Podobne wątki podróże po świecie RUMUNIA
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.