Forum dyskusyjne


jak to jest ze stopowaniem w Rumunii

kategoria podróże po świecie

kraj Rumunia

eol dołączył
11.08.2005

eol 21:18 | 11.08.2005

Jak to jest ze stopowaniem w rumunii? Slyszalem ze trzeba placic jakies zwyczajowe, niewielkie oplaty. Zastanawiam sie co to znaczy niewielki oplaty? Znaczy mniej wiecej ile?
Pozdrowienia
Przemek


grzewor dołączył
31.05.2005

grzewor 11:49 | 16.08.2005

ze względu że jest to biedny kraj ludzie muszą jakoś sobie dorobić :((( a dodatkowo nie znają, albo nie chcą znać, zasad autostopu. Przeważnie jak zatrzymuje Ci sie samochód to po podaniu gdzie chcesz dojecha, usłyszysz "miłe" ile zapłacisz ??. ile to już zależy od Ciebie (stawka normalnego przejazdu autobusem), przy małych kwotach mozesz usłyszeć że za mało i ktos sam Ci powie za ile. Osobiście udało mi sie nie płacić ( i polecam tę opcję) choć właśnie przez problemy ze złapaniem okazji przerzuciłem sie na środki masowego rażenia:))
Prośba do wszystkich - o ile jest to możliwe nie umawiajcie sie na płacenie. Jeżeli zapłacicie, to następne osoby na 99% tez będą musiały płacić i koło się zamknie , i skończy sie idea autostopuStrefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl