Forum dyskusyjne

Relacja z wyprawy

kategoria podróże po świecie

kraj Etiopia

fotoel dołączył
11.05.2009

fotoel 21:05 | 24.05.2009

Dla zainteresowanych piszę w wielkim skrócie opis mojej podróży po Etiopii.Odpowiem na pytania dotyczące mojej wyprawy.Więcej na stronie: www.fotoel.eu 

gregory80 dołączył
02.09.2010

gregory80 16:17 | 18.12.2010

Witam,
Ja wrocilem 8 grudnia z Etiopii. Bylem tam 3 tygodnie. To byla moja pierwsza wyprawa poza Europe. Opisalem to wszystko na swoim blogu i stwierdzilem, ze podam tu linka.

Ponizej link do mojej opowiesci po Etiopii. Sklada to sie z 5 czesci (3 czesci to opowiesci, 1 czesc opisuje praktyczne informacje, a ostatnia to moje zdjecia).

historiagrzeska.grefekt.pl/2010/12/etiopia-cz1.html 

geomeo dołączył
23.11.2011

geomeo 16:52 | 23.11.2011

Witaj Greg,
Wybieram się do Etiopi w styczniu, czy możesz polecić mi jakieś namiary na sprawdzonych ludzi którzy na miejscu pomogą w organizacji samochodów terenowych noclegów i tp.
Chętnie pogadam podaję namiar na maila kabata7@yahoo.com

fotoel dołączył
11.05.2009

fotoel 15:27 | 08.02.2012

Ja też poproszę o namiary na przewodnika -kierowce na południe Etiopii.
fotoel@fotoel.eu
Pozdrawiam Marian

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl