Forum dyskusyjne

info i namiary na świetnego przewodnika kierowce

kategoria podróże po świecie

kraj Etiopia

senia dołączył
20.06.2008

senia 15:24 | 29.01.2013

Wróciliśmy. Jeśli ktoś chciałby uzyskać informacje lub namiary na przewodnika kierowcę piszcie; nakurusafari@wp.pl

magdalenja dołączył
30.06.2013

magdalenja 18:42 | 30.06.2013

Planujemy podróż do Etiopii w lutym przyszłego roku (4 osoby). Zaczynamy zbierać wszelkie użyteczne informacje, więc namiar na dobrego kierowcę przewodnika mile widziany :) Już piszę na maila

mroofka dołączył
06.11.2008

mroofka 22:33 | 01.10.2013

hej,
to się troszkę miniemy. My jedziemy w 3 osoby w stydniu 2014 i też zbieramy info. Prawdopodobnie będziemy krążyć po północy - choć plany na razie jeszcze płynne i w trakcie ustalania.
Mam pytanie co do pieniędzy. Czy EURO jest równie łatwo wymienialne w Etiopii jak USD?

bynio dołączył
05.09.2008

bynio 23:38 | 30.06.2013

Po prostu napisz na forum. Takie info wszystkim, którzy planują tam podróż się przyda.
Zbyszek

mirekKRK dołączył
22.07.2006

mirekKRK 15:18 | 06.10.2013

Co do wymiany Euro jest mniej popularne - my zawsze zabieramy $ w każdej wiosce da sie wymienić.
Co do przewodnika - www.sharyemtours.com  - gość ma biuro w hotelu Taitu w Addis - nie korzystaliśmy z jego usług ale dużo nam pomógł w innej sprawie - nawet coś co polsku zna parę wyrazów. Hotel też polecam. Na południu - miejscowość Jinka biuro i przewodnik o imieniu Andualem - zaraz przy" lotnisku". Jeśli potrzebujecie info to piszcie.

senia dołączył
20.06.2008

senia 16:49 | 01.07.2013

W takim razie podaję na forum, chociaż nie wiem czy mnie Admin zaraz nie pogoni...
Wondimu Kedru
wondimukedru@yahoo.com
+251911227494

canada dołączył
22.06.2009

canada 18:39 | 12.01.2014

my również podajemy namiary na b.dobrego przewodnika po Dolinie Omo, organizuje transport i noclegi w wioskach, świetnie dogaduje się z plemionami:

Fitretu Getachew
Fitretu@yahoo.com;
tel: 091 3815164
jeśli macie więcej pytań piszcie na alatosek@hotmail.com

arnie dołączył
04.11.2007

arnie 15:24 | 11.10.2016

Cześć
powiedzcie ile was to kosztowało i jak to wyglądało
tzn ile zapłaciliście i za co?
jak ja piszę do jakichś agencji to mi przesyłają oferty na...2500 euro za osobę:)
nie wiem czy umawia się na jakąś konkretną grupę czy jeżdziliście z tymi przewodnikami sami,sami tzn w ile osób?
Ja chcę jechać w 2 osoby w przyszłym roku i na razie kombinuję jak zacząć temat.
Pozdr

Antoni dołączył
04.03.2013

Antoni 00:10 | 14.10.2016

Podczas pobytu w Etiopi, poznałem wielu organizatorów i przewodników po Etiopii, korzystałem z usług kilku kierowców. Z tego grona z przyjemnością polecam www.balehageruexcursionsethiopia.com/en/. 
Po więcej informacji proszę pisać na e-mail: ajfmedia@interia.pl

[konto usuniete] dołączył
03.07.2010

[konto usuniete] 00:46 | 14.10.2016

Ja takze polecam Balehageru. Potrafi wybrnac z sytuacji gdy nawali auto po drodze, co czesto sie na etiopskich drogach zdarza. Mozna z nim negocjowac, a jeszcze potrafi na koniec wycieczki okazac klase i postawic grupie lokalne wina, a potem odwiezc na lotnisko.

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl