Forum dyskusyjne

Kontakt do pomocnego chłopaka Addis Ababa - Etiopia

kategoria podróże po świecie

kraj Etiopia

mariusback dołączył
14.07.2014

mariusback 09:19 | 17.02.2016

Jeszcze przed wyjazdem do Etiopii nawiązałem kontakt z młodym chłopakiem z Etiopii o imieniu Geshaw. Pomógł nam w wielu sprawach na miejscu. Nasz wcześniej umówiony przewodnik miał dużo mniej informacji niż on. Można mu zaufać.
Podaję adres do niego
geshaw87@yahoo.com

Mogę też podać telefon jak ktoś chce.

mariusback dołączył
14.07.2014

mariusback 07:35 | 18.02.2016

Przepraszam podałem błędny mail. Zamiast gashaw podałem geshaw.
Poniżej poprawny.
gashaw87@yahoo.com

basiaa dołączył
23.06.2009

basiaa 20:47 | 21.02.2016

Ja również miałam możliwość i przyjemność spotkać Gashawa w Addis.
To świetny chłopak - uczciwy, rzetelny, punktualny i pogodny.
Ma dużą wiedzę o Etiopii i świetnie zna angielski.
Polecem - Gashaw Newt.

baobab-ka dołączył
02.10.2015

baobab-ka 21:03 | 23.02.2016

Także zwiedzałam Addis z Gashawem. Naprawdę świetny przewodnik, z dużą wiedzą i dobrym angielskim. Pomocny, życzliwy i bardzo sympatyczny. Ma też licencję oficjalnego guide'a. Jakby ktoś potrzebował, też mam jego nr tel.

KubaLibre dołączył
12.09.2016

KubaLibre 16:28 | 12.09.2016

>Jeszcze przed wyjazdem do Etiopii nawiązałem kontakt z młodym chłopakiem z Etiopii o
>imieniu Geshaw. Pomógł nam w wielu sprawach na miejscu. Nasz wcześniej umówiony
>przewodnik miał dużo mniej informacji niż on. Można mu zaufać.
>Podaję adres do niego
>geshaw87@yahoo.com
>
>Mogę też podać telefon jak ktoś chce.

magdam555 dołączył
21.09.2016

magdam555 11:31 | 21.09.2016

Basiaa czy możesz udzielić mi informacji, czy można zaufać temu chłopakowi Gashaw Newt tak, żeby mu przesłać zaliczkę przed wyjazdem do Etiopii?
Czy możesz potwierdzić czy to on?: tourguides.viator.com/tour-guide-gashaw-newt-117603.aspx 

KubaLibre dołączył
12.09.2016

KubaLibre 16:35 | 12.09.2016

Hey jestem juz drugi raz w Etiopii i chcialbym potwierdzic info o przewodniku ze jest bardzo wpozadku i nie chciwy na kase ,ma bardzo dobre serce i i przy tym jest bardzo pomocny , ma duza wiedze o etiopii i moze zalatwic tour nie tylko w okolicach Addis jesli macie ochote sie z nim skontaktowac to jest jego numer
+251 977 32 45 25

basiaa dołączył
23.06.2009

basiaa 20:50 | 21.09.2016

tourguides.viator.com/tour-guide-gashaw-newt-117603.aspx - tak, to on. Potwierdzam opinie - uczciwy, pomocny, rzutki. Ma wiele przydatnych kontaktów na miejscu. Można mu ufać. Wykształcony, ma wiedzę. Zawsze uśmiechnięty. Życzę udanej wyprawy, proszę koniecznie pozdrów go ode mnie.

magdam555 dołączył
21.09.2016

magdam555 06:32 | 21.09.2016

Czy umawialiście się z Gashaw na zaliczkę przed przyjazdem do Etiopii.
Pytam, ponieważ dogaduję szczegóły mojej wycieczki w Etiopii właśnie z nim. CZy mogę mu zaufać?
proszę o odpowiedź.

mariusback dołączył
14.07.2014

mariusback 12:12 | 21.09.2016

Jak najbardziej mogę potwierdzić Geshawa. Od lutego cały czas pozostaję z nim w kontakcie. Co jakiś czas piszemy do siebie na facebooku. Jak do tej pory zbierał same pochlebne opinie. Nam pomógł w ramach promocji (gratis) Pokazał stolicę.
Dodam jeszcze, że ma wiedzę na temat Ethiopii i ukończył studia w dziedzinie turystyki.
Można mu zaufać.

magdam555 dołączył
21.09.2016

magdam555 13:34 | 21.11.2016

Zgadzam się. Gashaw jest świetnym przewodnikiem. Jestem świeżo co po powrocie z Etiopii. Z moim mężem podróżowaliśmy z GASHAW przez 3 tygodnie. Byliśmy na północy na Depresji Danakil, potem pojechaliśmy na zachód, potem południe gdzie widzieliśmy 7 plemion.
Jestem bardzo zadowolona z wyjazdu.
Gashaw jest bardzo uczciwy i pomocny. Gdybym wybierała się do Etiopii ponownie na pewno wybrałabym jego.

Pawel Brzoska dołączył
01.03.2017

Pawel Brzoska 05:55 | 02.03.2017

Także potwierdzam dobre słowo o Gashawie. Gashaw jest stosunkowo nowy w branży dzięki czemu jest bardzo elastyczny i nie narzuca się z programem zwiedzania. Można mu zaufać. Spędziliśmy z nim 6 dni w na wycieczce do doliny Omo. Po Omo rozstaliśmy się z Gashaw i północ zwiedziliśmy już na własną rękę, ale zawsze mogliśmy liczyć na telefoniczną pomoc Gashawa w znajdowaniu lokalnych przewodników czy transportu. Tak już tylko na marginesie uwaga i porada ogólna, że dobrze jest przed wykupieniem wycieczki ustalić i przyklepac dość szczegółowy plan żeby później nie było niespodzianki, że pobudka jest codziennie o 6 i zwiedzanie jest w biegu.

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl