Forum dyskusyjne


noclegi w Addis

kategoria podróże po świecie

kraj Etiopia

sledz dołączył
11.05.2007

sledz 13:50 | 22.06.2012

Byliśmy w Etiopii kilka razy. Wróciliśmy niedawno z Addis i mieliśmy tym razem szczęście bo znaleźliśmy super guest house. Tanio, na wysokim poziomie wykończenia, super ludzie i bardzo czysto (co nie zdarza się bardzo często w innych miejscach).w razie potrzeby transfer z i na lotnisko www.daniguesthouse.com  Polecam do zwiedzania szczególnie południe z plemionami oraz Lalibelę i kościoły.PozdrawiamStrefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl