Forum dyskusyjne

Dolina Omo strona wschodnia i zachodnia Lalibela Harar

kategoria podróże po świecie

kraj Etiopia

gego dołączył
27.07.2014

gego 19:02 | 28.08.2014

Jeżeli kogoś zainteresuje:

stingowa-przygoda.blogspot.com/2014_03_01_archive.html 

Byłem w lutym b.r.
Relacja w toku

Pozdrawiam

bynio dołączył
05.09.2008

bynio 21:45 | 28.08.2014

A ja byłem w styczniu 2014 i co z tego. Nie musze się reklamować.

gego dołączył
27.07.2014

gego 15:08 | 29.08.2014

>A ja byłem w styczniu 2014 i co z tego. Nie musze się reklamować.

Nie o reklamę mi chodzi, myślę iż zachodni brzeg rzeki Omo to rejon gdzie mało ludzi dociera (już do Gambeli wybiera się niewielu).
Plemiona takie jak Surma, Buni to dla podróżników gratka, a dotrzeć do nich to nie to samo co pojechać do plemienia Hamerów czy Dassanech.Przynajmniej ja tak uważam.

Dlatego zamieściłem linka z moim blogiem, a nóż któremuś z wędrowców coś to pomoże.
Forum po to jest by sobie pomagać.
A sarkazm raczej nie wskazany.

Pozdrawiam

senia dołączył
20.06.2008

senia 21:42 | 30.08.2014

To ja polecę kogoś, kto każdemu dotrzeć tam pomoże e przystępnej cenie.
Wondimu Kedru
wondimukedru@yahoo.com
+251911227494

TIT dołączył
08.04.2014

TIT 18:29 | 31.08.2014

>
>Jeżeli kogoś zainteresuje:
>
>stingowa-przygoda.blogspot.com/2014_03_01_archive.html 
>
>
>Byłem w lutym b.r.
>Relacja w toku
>
>
>Pozdrawiam
>
Swietna wyprawa... przeczytalam jednym tchem i czekam na ciag dalszy. Pozytywnie zazdroszcze ..

bynio dołączył
05.09.2008

bynio 21:23 | 31.08.2014

Owszem, forum jest PRZEDE WSZYSTKIM po to, aby komuś pomagać JEŻELI JEST TAKIE PYTANIE, w innym przypadku jest to zwykła reklama własnego bloga, jakich wiele tu na forum. Podobnie jest,, jeżeli ktoś pyta o pomoc w rozwiązaniu konkretnego, wyjazdowego problemu i zamiast odpowiedzi otrzymuje skierowanie do czyjegoś bloga, gdzie na 58 stronie znajduje się lub nie, potrzebna mu informacja.. Rozumiem, że jest to sposób na pozyskiwanie sponsorów poprzez reklamy, ale wszystko ma swoje granice. Jeżeli ktoś będzie poszukiwał relacji z Etiopii z Doliny Omo i zaproponujesz mu przeczytanie swojego bloga, to będzie to jak najbardziej na miejscu. Więc w Twoim przypadku sarkazm był bardzo uzasadniony, moim zdaniem oczywicie. Jest to zwykłe zaśmiecanie forum, poza tym to też kwestia kultury osobistej, odrobina skromności nikomu nie zaszkodziła.
Pozdrawiam
Zbyszek
P.S. Zainteresowani tematem ludzie na pewno znajdą Twoją relację bez problemu.

gego dołączył
27.07.2014

gego 22:56 | 31.08.2014

>P.S. Zainteresowani tematem ludzie na pewno znajdą Twoją relację bez problemu.

A może niektórzy nie wiedzą jak szukać?

Pozwól iż zacytuję:
>Witam, ile pieniędzy potrzeba zabrać na 8-dniowy tour w dolinę Omo...
>Zabierać biry czy dolary?
>Ile was to kosztowało?

Przecież na te pytania jest mnóstwo odpowiedzi w tysiącach blogów...
Tylko jak je znaleźć?...

Jeżeli jest jakikolwiek problem to proszę moderatorów o usunięcie wątku.
Przepraszam wszystkich!

(Na marginesie - na moim blogu nie ma reklam, nie otrzymuje żadnego wynagrodzenia z czytania bloga.
Sam sobie jestem sponsorem, żeglarzem, okrętem)

Pozdrawiam

jamesu dołączył
07.12.2008

jamesu 17:08 | 02.09.2014

Popieram gego. Link do bloga jak najbardziej zasadny. Pretensje zgłaszane tym wątku w moim odczuciu są bez sensu i jako takie to one a nie link są zaśmiecaniem forum...

Smok-1 dołączył
09.03.2010

Smok-1 21:52 | 02.09.2014

Zbyszek ,są gorsze reklamy na tych forach ....

bynio dołączył
05.09.2008

bynio 15:07 | 03.09.2014

Pewnie Smoku, że są gorsze, ale czasami jak szukam info na temat jak dojechać z lotniska do miasta albo jak długo jedzie autobus z miasta A do miasta B i dostaję informacje, że odpowiedz na to proste pytanie jest tam, gdzieś na blogu, to mam nieodparte wrażenie, że komuś nie zależy na odpowiedzi tylko na reklamie własnego bloga. Podobnie mieszane mam odczucia jak ktoś informację użyteczną dla wszystkich, chce mi przesłać na priva. Ale to tylko moje wrażenie. Może dlatego, że nie chce mi się pisać bloga, wolę pomagać bez tego. Jakoś na tripadvisor i thorn tree tego typu wpisów jest bardzo mało i umieszczane są bardziej wyrafinowanie, skierowanie do bloga jest po napisaniu właściwej odpowiedzi na pytanie. Może inna kultura ?
Pozdrawiam Cię.
Zbyszek

Małgosia BS dołączył
24.02.2014

Małgosia BS 23:22 | 27.11.2014

gego!
świetny pomysł z linkiem do bloga!
super się czyta i ogląda :-)
sama od jakiegoś czasu mam nieśmiały plan wybrania się do Etiopii i powoli zbieram informacje... fragment o Czesiach-bandziorkach jeży włos na głowie...
Czy spotykaliście po drodze jakieś samotnie podróżujące białe turystki? Czy poza nocnymi spacerami zdarzały się stresujące sytuacje?

pozdrawiam! :-)

albatros dołączył
14.01.2014

albatros 15:02 | 29.11.2014

super relacja, pozdro ;-)

gego dołączył
27.07.2014

gego 21:31 | 30.11.2014

Dzięki wszystkim czytającym

gego dołączył
27.07.2014

gego 21:40 | 30.11.2014

Tylko jechać.
Co do groźniejszych incydentów to jak uważasz, w miarę rozsądnie zachowujesz się (my "czasem" wariowaliśmy), słuchasz rad miejscowych to raczej nic złego Cię nie spotka.
Samotne turystki oczywiście jeżdżą, zwiedzają, dobrze się bawią...

Co do stresu to uprzedzę bloga - jeden raz strzelali do mnie (poszła seria nad moją głową - pewnie jak by chcieli mnie zabić to by to zrobili) ale w sumie to też na moje życzenie miałem zafundowaną tą przygodę.

Szczegóły wkrótce na moim blogu

Pozdrawiam

semenPL dołączył
04.02.2013

semenPL 21:43 | 19.01.2015

Był ktoś ostatnio w dolinie Omo. Miałbym kilka pytań. A może ktoś był w Górach Siemen?

semenPL dołączył
04.02.2013

semenPL 13:26 | 24.01.2015

Naprawdę nikt nic nie wie???

gego dołączył
27.07.2014

gego 07:16 | 25.01.2015

Ja dotarłem najdalej na północ do Lalibelli
Na wschód do Hararu

Jeżeli cię to interesuje to pisz co...

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl