Forum dyskusyjne
Atrakcyjne noclegi we Lwowie
kategoria podróże po świecie
kraj Ukraina
szynas 20:45 | 04.01.2012
Witam!Polecam świetne miejsce noclegowe we Lwowie.
Mieszkanie w samym centrum miasta, dwie przecznice od Rynku (180 m), oddalone ok. 300 m od przystanku tramwajowego i 3,5 km od dworca kolejowego.
Kwatera świeżo po remoncie. W zależności od ilości osób do dyspozycji są dwa pokoje.
Wielokrotnie osobiście miałem okazję tam nocować.
Nie raz polecałem je znajomym i innym osobom wybierającym się do Lwowa - zawsze byli zadowoleni:-)
Atmosfera przyjemna, gospodyni dobrze mówi po polsku.
Podaje namiary:
Anna Miron
ul. Braci Rohatyńców 21/2
tel.: 00380322723772
abc1562 08:48 | 05.01.2012
Witaj!Ile płaciłeś za nocleg?
tafel 19:10 | 05.01.2012
Może skorzystam i to nawet jeszcze w styczniu. A czy jest tam gdzie zostawić samochód?Pozdrawiam
RT
szynas 23:25 | 06.01.2012
Auto można postawić pod kamienicą. Niedaleko, zdaje się że na ul. Łyczakowskiej, był kiedyś parking strzeżony. Jakby co, to gospodarze wyjaśnią gdzie, bo kiedyś nam pokazali właśnie to miejsce.
Podobne wątki podróże po świecie UKRAINA
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.