Forum dyskusyjne


Nocleg u polaków i cennik - Lwów

kategoria podróże po świecie

kraj Ukraina

[fb] Bartek Bednarczyk dołączył
07.08.2016

[fb] Bartek Bednarczyk 13:01 | 07.08.2016

Cześć, ostatnio wpadliśmy z kolegami, że dla zabicia czasu pojedziemy do Ukrainy na parę dni, dokładnie do Lwowa. Szukając noclegu na Google zauważyłem, że wiele osób chwali sobie noclegi u Polaków. Macie może jakieś dokładne dane takich osób którym można byłoby zaufać i się do nich na tę parę dni wybrać?(najlepiej żeby była strona internetowa) I drugie pytanie: myślicie, że warto tam jechać się trochę pobawić, odpocząć od dnia codziennego właśnie w takim miejscu? Powiem szczerze, że dość mocno przyciągają do odpoczynku właśnie w tym miejscu ceny. Opowiedzcie jakie jest wasze zdanie na temat wyjazdu właśnie tam. Pozdrawiam.


Smok-1 dołączył
09.03.2010

Smok-1 14:03 | 07.08.2016

Pogrzeb w starszych wątkach na globie, namiary były kilkakrotnie podawane ..


szpak dołączył
07.08.2007

szpak 17:40 | 08.08.2016

Na forum dyskusyjnym w wyszukiwarce wpisz UKRAINA i będziesz miał wszystko na temat tego kraju, potem już wystarczy znaleźć interesujący wątek, a jeden z nich jest piętro niżej czyli pod twoim, pozdrawiam. I ZNÓW W MIESIĄCU WRZESIEŃ UKRAINA JEST MOJA.Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl