Forum dyskusyjne

Ceny we Lwowie

kategoria podróże po świecie

kraj Ukraina

Gruhcik dołączył
18.01.2013

Gruhcik 18:52 | 19.08.2015

Witam serdecznie

Czy ktoś może zna obecne ceny produktów alkoholowych i nie alkoholowych we Lwowie jak to się kształtuję przy tej cenie ukraińskiej waluty ?.

Z góry dziękuje za odpowiedz.

szpak dołączył
07.08.2007

szpak 08:40 | 20.08.2015

Średnia cena wódki * (0,5l) na Ukrainie wynosi 40,00 UAH (w przeliczeniu 6,76 PLN)
Przedział cenowy: 20,00-65,00 UAH

Średnia cena chleba * (sztuka) na Ukrainie wynosi 8,00 UAH (w przeliczeniu 1,35 PLN)

Średnia cena piwa * (0,5l) na Ukrainie wynosi 7,00 UAH (w przeliczeniu 1,18 PLN)

Średnia cena szynki * (1kg) na Ukrainie wynosi 100,00 UAH (w przeliczeniu 16,91 PLN)
Przedział cenowy: 30,00-140,00 UAH

Średnia cena pomidorów * (1kg) na Ukrainie wynosi 27,50 UAH (w przeliczeniu 4,65 PLN)
Przedział cenowy: 16,00-50,00 UAH

Średnia cena jajek * (10 sztuk) na Ukrainie wynosi 15,50 UAH (w przeliczeniu 2,62 PLN)
Przedział cenowy: 9,00-35,00 UAH

Średnia cena ziemniaków * (1kg) na Ukrainie wynosi 14,00 UAH (w przeliczeniu 2,37 PLN)
Przedział cenowy: 3,00-16,00 UAH

Średnia cena ryb * (1kg) na Ukrainie wynosi 53,50 UAH (w przeliczeniu 9,05 PLN)
Przedział cenowy: 26,00-129,00 UAH

Średnia cena papierosów * (paczka) na Ukrainie wynosi 13,00 UAH (w przeliczeniu 2,20 PLN)
Przedział cenowy: 7,00-18,00 UAH

Średnia cena czekolady * (sztuka) na Ukrainie wynosi 16,00 UAH (w przeliczeniu 2,71 PLN)
Przedział cenowy: 10,00-30,00 UAH

[fb] Sale Sale dołączył
12.01.2017

[fb] Sale Sale 22:45 | 12.01.2017

Cena promocyjna Ukraina supermarketach można zobaczyć tutaj: time4shopping.com.ua/ 

szpak dołączył
07.08.2007

szpak 04:57 | 23.01.2017

Niejednokrotnie w tych supermarketach masz drożej niż w normalnych sklepach, poza tym nie wszystkie są we Lwowie

Gniewomir dołączył
06.02.2017

Gniewomir 22:54 | 06.02.2017

Większej bredni nie czytałem !

szpak dołączył
07.08.2007

szpak 04:58 | 23.01.2017

Nie zawsze w przedstawionych supermarketach jest taniej niż w normalnych sklepach, a po za tyn nie wszystkie są we Lwowie

AvriZus dołączył
06.02.2017

AvriZus 10:40 | 06.02.2017

20-30% taniej jak w Polsce.
Opłaca się przede wszystkim kupować droższe alkohole. Jak ktoś ma jakieś znajomości i ma dostęp do alkoholi w cenach hurtowych to już w ogóle genialna sprawa.
Generalnie Ukraina jest bardzo tania, głównie jeśli chodzi o produkty typu alkohol, czy produkty mleczne.

Gniewomir dołączył
06.02.2017

Gniewomir 17:25 | 07.02.2017

Aktualne Ceny wyglądają tak , nie są 30 procent niższe ale o polowe , Jedną bolączką jest waluta . Ale są na to sposoby . Po 2 butelki wódy nie opłaca się jechać chyba że kolekcjonersko. Co do taniości ...zależy gdzie co się je i żyje ja za obiad w przeliczeniu na polskie płaciłem po 60 :) ale można i 10 pln
Ceny skan zamieszczam a nie jakieś z dupy mam więcej ale to na priv
zapodaj.net/c997149046177.jpg.html 

denzel dołączył
23.11.2016

denzel 17:55 | 07.02.2017

Byłem we Lwowie pod stycznia,ceny o polowe nizsze niż w Polsce.Za 2 daniowy obiad w Atlasie przy rynku ok.50 zl a restauracja gorna polka.Papierosy LM czerwone 18 hrywien czyli około 3 zl polecam Lwow

Gniewomir dołączył
06.02.2017

Gniewomir 17:54 | 07.02.2017

Jeszcze coś dodam samo centrum Lwowa - jest kupa , kupa marketów .
Z cenami jak w linkach które zamieściłem powyżej i poniżej . Mało tego że jest dużo marketów to jest także kupa osiedlowych marketów typu nasza Biedronka Wopaki . Na samym centrum Slipo , Arseny i Nowo otwarta galeria forum a w niej market itd . Nie wiem kolo o imieniu Szpak był chyba zestraszony miastem i nie widział a tu linki z aktualnymi gazetkami . Nie dziękujcie . Nie ufajcie wszystkim którzy tu piszą bo piszą brednie !
novus.zakaz.ua/uk/hard-drinks/ 
no i arsen
evrotek.com/ua/arsen/akcii-katalog/?cityID=1 
slipo tu trudno musicie znależć lwow :)
silpo.ua/ua/ 
Galeria
lviv.multi.eu/ 

Jak czytam tego szpaka to smiac mnie sie chce
(sory za błedy liczy się treść )

Gniewomir dołączył
06.02.2017

Gniewomir 18:20 | 07.02.2017

No właśnie cena z Atlsa od Pana Edzia .

szpak dołączył
07.08.2007

szpak 18:03 | 10.02.2017

>Jeszcze coś dodam samo centrum Lwowa - jest kupa , kupa marketów .
>Z cenami jak w linkach które zamieściłem powyżej i poniżej . Mało tego że jest dużo
>marketów to jest także kupa osiedlowych marketów typu nasza Biedronka Wopaki . Na
>samym centrum Slipo , Arseny i Nowo otwarta galeria forum a w niej market itd . Nie
>wiem kolo o imieniu Szpak był chyba zestraszony miastem i nie widział a tu linki z
>aktualnymi gazetkami . Nie dziękujcie . Nie ufajcie wszystkim którzy tu piszą bo
>piszą brednie !
>novus.zakaz.ua/uk/hard-drinks/ 
>no i arsen
>evrotek.com/ua/arsen/akcii-katalog/?cityID=1 
>slipo tu trudno musicie znależć lwow :)
>silpo.ua/ua/ 
>Galeria
>lviv.multi.eu/ 
>
>Jak czytam tego szpaka to smiac mnie sie chce
>(sory za błedy liczy się treść )

To się śmiej, ale ja więcej czasu spędziłem na Ukrainie jak ty i swoje wiem, można zjeść nawet i za 5zł, sam kolo jesteś zastraszony miastem.

Gniewomir dołączył
06.02.2017

Gniewomir 21:02 | 10.02.2017

Dla mnie to możesz nawet zamieszkać W Namiocie na Prospekcie Swody -Będziesz miał wodę z Fontany i będą robili sobie z tobą zdjęcia zamiast z Miedżwiedziem . Ale nie wprowadzaj ludzi w błąd ......Jak się coś mówi to musi się to zgadzać . Masz aktualne Ceny i linki do marketów . Na tym temat zamykam . Jak ktoś chce to mogę na priv przesłać ceny z resteuracji , Mac Donaldów takie za 5 też Kebaby , Drogo tanio mam .......Ale się to zgadza .....Nie jest to wyssane z palca jak textże marketów na centrum nie ma ......i wybacz cena żmiaków to może zainteresować Moją Babcie ! Wybacz także twoje zdjęcie obok zdjęciu Wermacht mana daje mnie złe skojarzenia .
Żegnam

szpak dołączył
07.08.2007

szpak 10:42 | 11.02.2017

>Dla mnie to możesz nawet zamieszkać W Namiocie na Prospekcie Swody -Będziesz miał
>wodę z Fontany i będą robili sobie z tobą zdjęcia zamiast z Miedżwiedziem . Ale nie
>wprowadzaj ludzi w błąd ......Jak się coś mówi to musi się to zgadzać . Masz aktualne
>Ceny i linki do marketów . Na tym temat zamykam . Jak ktoś chce to mogę na priv
>przesłać ceny z resteuracji , Mac Donaldów takie za 5 też Kebaby , Drogo tanio mam
>.......Ale się to zgadza .....Nie jest to wyssane z palca jak textże marketów na
>centrum nie ma ......i wybacz cena żmiaków to może zainteresować Moją Babcie ! Wybacz
>także twoje zdjęcie obok zdjęciu Wermacht mana daje mnie złe skojarzenia .
>Żegnam

Naucz się pisać po Polsku a potem dyskutuj, a co do zdjęcia to się od......, i mam gdzieś twoje skojarzenia,

szpak dołączył
07.08.2007

szpak 17:49 | 11.02.2017

поодинці дорогий приятель у вас є фото діда вермахту, і у мене є десь в ваших асоціаціях . Я в Україні витратили більше часу, ніж ви, якщо ви не пішли тільки до Львова і ніде, і ті ж ручні магазини мають доступ в Інтернет. Супермарке ти мають багато Львова. Але не кожен магазин є ринок, але каже, що ринок.

Gniewomir dołączył
06.02.2017

Gniewomir 15:18 | 13.02.2017

Cześć mamy zdanie jesteś podłym spamerem :) ?

W Polsce nie opłaca się no chyba że gdzieś w Przemyślu ale to też nie warto . Kupić z 300 hrywien . A resztę wymienić na centrum Goroda . Można Dolary jak i złotówki albo euro no nie ma wielkich różnic ......dosłownie grosiki ......Natomiast warto nie wjeżdżać do pierwszego lepszego kantorku tylko rozejrzeć się w 3 , 4 na kursarzach Ja proponuje osobiście wam dolary......bo ja tak zawsze robię .

Gniewomir dołączył
06.02.2017

Gniewomir 17:34 | 13.02.2017

>My tez się wybieramy w tym roku w tamtym kierunku. A jak wymienialiście waluty? W
>Polsce, czy tam na miejscu, a może przez e-kantor? My jeszcze nie próbowaliśmy ale
>ponoć to bardzo wygodne i dużo tańsze niż w kantorach tradycyjnych. Znajomy p[polecał
>ten: ekantor.pl/.  Macie jakieś zdanie na ten temat?
Jeszcze coś dodam który bank poza Ukrainą prowadzi rachunki w hrywnach )

denzel dołączył
23.11.2016

denzel 11:55 | 16.02.2017

Nie wiem jak z ekantorem Ja osobiście wymieniałem na miejscu.Najlepiej wymieniac w kantorach przy bankowych gdzie dostaniesz paragon z transakcji.Nie polecam wymieniac przy dworcu najniższy kurs

Gniewomir dołączył
06.02.2017

Gniewomir 12:33 | 16.02.2017

>Nie wiem jak z ekantorem Ja osobiście wymieniałem na miejscu.Najlepiej wymieniac w
>kantorach przy bankowych gdzie dostaniesz paragon z transakcji.Nie polecam wymieniac
>przy dworcu najniższy kurs

Daj spać temat był o papu a ten z e kantorem to spamer już nie pierwszy raz wskakuje .......ale potwierdzam przy dworcach no sens najlepiej ale to najlepiej na centrum goroda tak jak pisałem kantorów dziesiątki i trzeba patrzyć na kurasarz ................ i najlepej równe kwoty wymieniać ...................

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl