Forum dyskusyjne

Lwów - Kijów pociągiem

kategoria podróże po świecie

kraj Ukraina

wildrose dołączył
02.06.2013

wildrose 22:23 | 02.06.2013

Witam,
Planuję wyjazd na Ukrainę lipiec - sierpień, szukam informacji o koszcie transportu z Kijowa do Lwowa, może ktoś się orientuje gdzie w interencie można to sprawdzić, ew. zna orientacyjne ceny, chodzi właściwie o najtańsze opcje,
Będę niezmiernie wdzięczna za pomoc, pozdrawiam!! Wszystkie inne wskazówki dot, podróży po Ukrainie mile widziane :D

k0ziorozec dołączył
16.08.2012

k0ziorozec 13:16 | 03.06.2013

e-kvytok.kiev.ua/ 

zjedź na sam dół strony, w prawym dolnym rogu jest wersja po angielsku.

Wpsiuj "Lviv" --> "Kiev" i na odwrót. Potem wybierz datę. Patrz tylko na trzecią klasę, tania jest (ok 100 hrywien za bilet z Lwowa do Kijowam sprawdziłam przed chwilą ;) ).

Możesz zapłacić kartą (wcześniej logujesz się na stronie, bilet przysyłają meilem, a raczej jakieś nr) i wtedy bodajże drukujesz sobie ten bilet czy jakiś numer, a w dzień wyjazdu na dworcu ktoś przybija pieczątkę potwierdzającą ważność biletu/numeru.

Ten system działa, ale niestety niewiele kart nadaję się do transakcji, ja próbowałam 3 różnymi, w tym debetowymi :/

W tamtym roku byłam w Odessie, po bilety pojechałam do Lwowa, bo miałam dość blisko. Za bilet z Lwowa do Odessy zapłaciłam jakieś 100 hrywien - trzecią klas a tzw, plackartą. Wygodnie ;)

Aha - pamiętaj, że bilety potrafią szybko znikać więc jest ryzyko, że może ich zabraknąć w dzień wyjazdu, jeśli nie zakupisz ich wcześniej. Trudno powiedzieć, ja jechałam we wrześniu do Odessy i w dzień wyjazdu było sporo wolnych miejsc.

Beata & Tomek Globetrotting dołączył
01.08.2011

Beata & Tomek Globetrotting 11:02 | 05.06.2013

my jechalismy ta trasa i nocny 3 klasa spalny byl super - czysto, spokojnie, bezpiecznie i za cene okolo 90-100Hr. Bilety kupilismy dzien wczesniej na miejscu i nie bylo problemu zadnego wiec nie ma co sie stresowac. Pozdrawiamy

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl