Forum dyskusyjne


ostrzeżenie - Philip Mongateko z Tanzanii oszukuje

kategoria podróże po świecie

fiprex dołączył
16.02.2007

fiprex 13:13 | 24.02.2015

Polecany (również przeze mnie) na tym forum organizator (głównie dla Polaków) trekkingów na Kilimanjaro oraz safari w Tanzanii Philip Mongateko pmongateko@yahoo.com pmongateko@hotmail.com z firmy
Eco Tours
tel: +225784204753
+225754274546
e-mail info@ecotourism-tz.com
www.ecotourism-tz.com 
okazał się nieuczciwym tour-operatorem.
Znając go z wypraw w 2007 r i 2010 r. w 2014 organizował dla mnie 5 dniowe safari ale już z nową firmą Beyond_Tanzania. Stara firma już nie istnieje. Niestety oszukał mnie na spore pieniądze. Mechanizm bardzo prosty. Po przyjeździe na miejsce rozliczyłem się z przewodnikiem (to był błąd ale tak jak wspomniałem miałem do niego zaufanie) a potem poprosili mnie, żebym płacił kartą kredytową za wszystkie pozwolenia do wjazdów na terenie 3 parków narodowych ponieważ przewodnik nie wiedział, że nie można już płacić gotówką za te pozwolenia. Pan Mongateko miał refundować mi te koszty przed moim odlotem. Nie pojawił się po safari, jego przewodnik nie miał już gotówki ponieważ wpłacił do banku. Na moje telefony i maile nie odpowiadał i nadal nie odpowiada. Piszę o tym, żeby ostrzec Was ponieważ wiem, że po rekomendacjach na tym forum wiele osób korzystało z usług tego Pana. Miałem również kłopoty z innym biurem w Ugandzie gdzie chciano mi wmówić, że zaliczkę wpłaciłem na kościół w jakiejś miejscowości. Uważajcie na nie renomowane biura podróży. Oczywiście to nie jest reguła. Warto ryzykować, żeby było taniej. Pozdrawiam.


kudik dołączył
20.07.2009

kudik 06:31 | 26.02.2015

Jak widać nie jednak nie zawsze warto ryzykować bo zamiast taniej może być i drożej, i czasami nieprzyjemnie ...


fiprex dołączył
16.02.2007

fiprex 10:05 | 26.02.2015

Tym razem tak. Masz rację. Ale w ogólnym bilansie sie opłaciło. PozdrawiamStrefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl