Forum dyskusyjne


Bukareszt - Mangalia Z czym to się je

kategoria podróże po świecie

kraj Rumunia

kristos_79@wp.pl dołączył
23.06.2016

kristos_79@wp.pl 12:11 | 23.06.2016

Hej,
szykujemy się na wypad do Vama Veche, wiąże się to z lądowaniem w Bukareszcie i przejazdem do Mangalii (tam już poradzimy), mamy tylko wątpliwości odnośnie tego właśnie połączenia. Znaleźliśmy busy na trasie, do końca nie wiadomo jak wygląda sytuacja z biletami..jeżdżą dosyć często, także pewnie da radę kupić je na miejscu, ale ceny oszołamiające..! Za dwie osoby z lotniska 180 lei, a z Bukaresztu B (domyślam się, że chodzi o stację autobusową?) tak w okolicach 100.

No i teraz zapytuję panie i panów podróżników, czy ktoś miał styczność z tą trasą? Lądujemy przed 13, plany takie, żeby skoczyć do Bukaresztu, wymienić bez większych strat kasę i złapać coś do Mangalii, ale wydaje mi się, że trochę grubymi nićmi to szyte i można by ładniej rozegrać, przyoszczędzić tu i tam i bez szwanku wieczorem już pluskać się w Czarnuchu :)) może pociągi? Może balon? Jeśli ktoś coś, to ja bardzo proszę o poradę.


Misiorek dołączył
14.08.2015

Misiorek 17:30 | 26.06.2016

Hej, ja osobiście w tamtych rejonach poruszam się własnym samochodem. Nie mniej jednak sprawdzałeś może inne połączenie takie jak lot samolotem do Warny w Bułgarii, a później stopem lub właśnie jakimś busem już do samego Vama Veche? Jakoś coś mi się kojarzy, że tak jest taniej i szybciej...ale nie dam sobie głowy obciąć.

Gratuluję jednak wyboru Vama Vache - genialne miejsce, powaga!!!

Pozdr.


kristos_79@wp.pl dołączył
23.06.2016

kristos_79@wp.pl 17:11 | 01.07.2016

A wie ktoś może jak najszybciej dostać się z lotniska na dworzec autobusowy?Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl