Forum dyskusyjne


Albania Berat na dłużej

kategoria podróże po ¶wiecie

kraj Albania

OPZ1993 doł±czył
16.06.2017

OPZ1993 17:25 | 16.06.2017

Dzień dobry wszystkim!

Chciałbym zatrzymać się w Albanii, najchętniej w Beracie na trochę dłużej, 2-3 miesi±ce.

W jaki sposób najlepiej szukać pokoju/kwatery/mieszkania na dłuższy okres? Przez internet (je¶li tak, to na jakich serwisach) czy może lepiej pojechać w ciemno i pytać na miejscu?

Gdzie szukać ogłoszeń np. z wynajmem pokoi w mieszkaniach studenckich (w końcu zbliżaj± się wakacje) albo kontaktu z żyj±cymi tam na stałe Polakami (o ile tacy s±)?

Będę bardzo wdzięczny za pomoc

Pozdrawiam!


zgłoszone do moderacji



Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], ję¶li jeste¶ nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl s± prywatnymi opiniami osób korzystaj±cych z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialno¶ci za tre¶ć opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z pogl±dami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie w±tpliwo¶ci prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie tre¶ci reklamowych jest zabronione.

Jak dodać w±tek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy w±tek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). S± one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzaj± go wielokrotnie. Ciateczka mog± też stosować współpracuj±cy z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2026 Globtroter.pl