Forum dyskusyjne

Przy plaży

kategoria podróże po świecie

MichałTJE dołączył
04.05.2018

MichałTJE 20:41 | 20.07.2018

Cześć z Surabaya :)
Mam prośbę wykupiłem już lot z surabaya na Bali poniedziałek - piątek Kilka nocy z żoną i dziećmi (6 i11lat) niestety tylko tyle czasu mogę poświęcić a Was proszę dajcie namiary na lokum mogą być domki/bungalowy gdzieś w okolicach Kuty ale koniecznie przy plaży kurde kilka dni chce powąchac wypoczynku. Hotele patrzyłem dziś ale wszystkie blisko plaży a jak czytam opis to 20 minut spacerkiem :) liczę na Was na Wasze podpowiedzi i rady... Fajnie byłoby że śniadaniem... Budżet hmmm zobaczę propozycje... Gdyby trzeba gdzieś dalej taksówka to max 1h...
Dziękuję bardzo Michał z rodzinką!

aszlekowski dołączył
20.08.2018

aszlekowski 09:15 | 21.08.2018

>Cześć z Surabaya :)
>Mam prośbę wykupiłem już lot z surabaya na Bali poniedziałek - piątek Kilka nocy z
>żoną i dziećmi (6 i11lat) niestety tylko tyle czasu mogę poświęcić a Was proszę
>dajcie namiary na lokum mogą być domki/bungalowy gdzieś w okolicach Kuty ale
>koniecznie przy plaży kurde kilka dni chce powąchac wypoczynku. Hotele patrzyłem dziś
>ale wszystkie blisko plaży a jak czytam opis to 20 minut spacerkiem :) liczę na Was
>na Wasze podpowiedzi i rady... Fajnie byłoby że śniadaniem... Budżet hmmm zobaczę
>propozycje... Gdyby trzeba gdzieś dalej taksówka to max 1h...
>Dziękuję bardzo Michał z rodzinką!

a booking i agoda nic nie znajdują ? booknij sobie jeden dzień i na mijescu oglądaj i wynajmuj.

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl