Forum dyskusyjne


zanzibar

kategoria podróże po świecie

Malinowy sad dołączył
14.05.2018

Malinowy sad 12:32 | 09.12.2018

Polecam podróżować z miejscowymi.Jest bezpiecznie i tanio.Biura podróży,rezydenci itd zdzierają kasę skandalicznie przy okazji strasząc ludzi.my przez 2 tygodnie zwiedziliśmy wyspę wzdłuż i wszerz i było super,
Kierowca punktualny,cierpliwy,zatrzymywał się gdzie chcieliśmy i na jak długo nam się podobało.Koszt 50 dol,/dzień bez względu na liczbe osób.nas było ośmioro.Także BLUE SAFARI z lokalesami 25dop/os za caly dzień,snurki,lunch,zabawa,balety na plaży.Mam tel,do tych chłopaków,Slużę zainteresowanym.Wy będziecie mega zadowoleni a oni mają pracę,i wierzcie BARDZO sie starająStrefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl